فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

تولید آزمایشی ایران خودرو کرمانشاه از هفته آینده

تولید آزمایشی ایران خودرو کرمانشاه از هفته آینده
مدیرعامل ایران خودرو کرمانشاه گفت: اواخر هفته آینده آماده تولید آزمایشی هستیم، اما هنوز زمان بهره‌برداری دقیق از پروژه ایران خودرو کرمانشاه مشخص نیست.
محمد ملکی ، در خصوص آخرین وضعیت پروژه ایران خودرو کرمانشاه اظهار کرد: اکنون سایت ما برای افتتاح آماده است، اما زمان دقیق بهره‌برداری از این کارخانه به تصمیم مدیرعامل ایران خودرو و استاندار کرمانشاه بستگی دارد.
به گزارش ایسنا وی با بیان اینکه اواخر هفته آینده تولید آزمایشی خواهیم داشت، تاکید کرد: اکنون تمام کارهای سایت انجام شده و قطعات نیز وارد سایت شده است.
مدیرعامل ایران خودرو کرمانشاه افزود: به این دلیل تولید آزمایشی را به اواخر هفته آینده موکول کردیم که نیروهای ما در مرحله آموزش در سایت‌های ایران خودرو در نقاط دیگر هستند.
به گفته ملکی در این مرحله ۸۵ نفر جذب شده که در حال گذراندن آموزش‌های تئوری و عملی هستند و سایر نیروها نیز به تدریج جذب خواهند شد.
وی اشتغالزایی فاز اول این پروژه را ۱۸۷ نفر اعلام کرد. مدیرعامل ایران خودرو کرمانشاه ظرفیت تولیدی این واحد را ۱۵ هزار دستگاه خودرو پژوه پارس دانست و یادآوری کرد: در فاز اول به صورت یک شیفت کار خواهیم کرد و تا پایان سال ۹۶ دو شیفت را برای افزایش دو برابری ظرفیت راه‌اندازی خواهیم کرد.
ملکی کل اعتبار این پروژه را نیز ۵۷ میلیارد تومان برآورد کرد که تاکنون ۷۰ درصد آن جذب شده و گفت: از این رقم ۴۵ میلیارد تومان سهم تسهیلات بانکی و مابقی آورده گروه صنعتی ایران خودرو است.

زمان ارسال پست: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.