گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
رامک خودرو
ایرتویا
توقیف خودروهای مسافرکش با پلاک شهرستان در تهران

توقیف خودروهای مسافرکش با پلاک شهرستان در تهران
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پلیس با راننده های متخلفی که با پلاک شهرستان اقدام به مسافرکشی می کنند برخورد و خودروی آنها را توقیف می کند.
سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص حضور خودروهای پلاک شهرستان در شهر تهران و نحوه برخورد پلیس با آنها اظهار داشت: عده ای از راننده ها با خودروی پلاک شهرستان در شهر تهران تردد می کنند که این افراد اغلب برای خرید، درمان و یا کارهای اداری وارد تهران شده اند. این راننده ها می تواند با خرید طرح ترافیک روزانه وارد منطقه زوج و فرد شود.
وی افزود: اما عده ای از راننده ها با خودرو پلاک شهرستان در میادین و سر چهارراه ها اقدام به مسافرکشی کرده و سبب انسداد خیابان ها می شوند. پلیس با این مسافرکش های غیرمجاز برخورد جدی و اقدام به توقیف خودرو آنها می کند.
سردار مهماندار در رابطه با تمهیدات پلیس برای شروع سال تحصیلی گفت: پلیس راهور تهران بزرگ آمادگی لازم برای شروع مدارس را دارد.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: نیاز است علائم راهنمایی و رانندگی و فضای اطراف مدارس نوسازی شود که در این خصوص با شهرداری تهران هماهنگی های لازم را انجام داده ایم.
وی افزود: آموزش راننده های تاکسی به ویژه راننده های سرویس های مدارس نیز در دستور کار قرار گرفته است.
سردار مهماندار تاکید کرد: هماهنگی مناسبی بین پلیس، شهرداری تهران، آموزش و پرورش و تاکسیرانی ایجاد و اقدامات مناسبی برای استقبال از دانش آموزان انجام شده و پلیس از ابتدای مهر ماه در تمام معابر شهر تهران حضور دارد.

زمان ارسال پست: ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ | ۱:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

One Response to “توقیف خودروهای مسافرکش با پلاک شهرستان در تهران”

  1. مهرداد گفت:

    با ۱۲۰ هزارتومن پلاک تهران میگیرن با ارائه مدارک مربوطه در صورتی ک واقعا ساکن تهران نیستن و تو ماشین و کنار خیابون میخوابن.این دوستان در اپلیکیشن های مسافری انلاین هم حضور پر رنگی دارن !

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.