کارمانیا
مدیران خودرو
تبلیغات

توقف پروژه‌ی ب‌ ام‌ و i5 و تمرکز این شرکت بر الکتریکی‌ سازی مدل‌های دیگر

توقف پروژه‌ی ب‌ ام‌ و i5 و تمرکز این شرکت بر الکتریکی‌ سازی مدل‌های دیگر
بنا بر اظهارات غیر رسمی، پروژه‌ی تولید ب‌ام‌و i5 متوقف شده است. از سوی دیگر این شرکت تصمیم دارد بودجه‌ی خود را صرف تولید نسخه‌ی الکتریکی مدل‌های قبلی کند.
چندین منبع خبری به وبلاگ ب‌ام‌و‌ اطلاع دادند که این خودروساز باواریایی، از تولید محصول سوم سری i منصرف شده است.
به گزارش زومیت سال گذشته، رندرهایی از طرح جدید خانواده‌ی سری i شرکت ب‌ام‌و به نمایش گذاشته شد. این مدل جدید، ابعادی بزرگ‌تر از نسخه‌ی i3 داشت؛ اما طرح باز شدن درها و همچنین طراحی آوانگارد خود را حفظ کرده بود. با طراحی جذاب‌تر فضای داخل و بهبود عملکرد خودرو، این نسخه رقیب خودروهای تسلا به شمار می‌رفت.
توقف پروژه‌ی ب‌ ام‌ و i5 و تمرکز این شرکت بر الکتریکی‌ سازی مدل‌های دیگر
اگر گزارشات مبنی بر توقف پروژه‌ی i5 صحیح باشند، خودروی بعدی سری i ب‌ام‌و، مدل i8 Spyder خواهد بود. شرکت ب‌ام‌و اعلام کرده است که این خودرو مجهز به سیستم رانندگی خودران تا سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.
در اوایل هفته‌ی گذشته، هارولد کروگر به خبرنگاران اعلام کرد که مدل‌های Mini EV و X3 تمام الکتریکی سرآغاز موج دوم الکتریکی سازی شرکت ب‌ام‌و خواهند بود. وی توضیحاتی در رابطه با توقف سری i نداد؛ اما عنوان کرد که تمرکز شرکت ب‌ام‌و بر محصولات الکتریکی تازه است. وی افزود:
با استفاده از امکانات و تجهیزات انعطاف‌پذیر، می‌توانیم از چند برابر شدن بودجه برای ساخت کارخانه و خرید تجهیزات جلوگیری کنیم و هر دو محصولات سنتی و الکتریکی را به‌صورت کارآمد و سریع تولید کنیم.

زمان ارسال پست: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.