فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

تلیسمان در بازار ارزانتر از شرکت

تلیسمان در بازار ارزانتر از شرکت

رنو تلیسمان به عنوان یکی از سدان های نیمه لوکس بازار و خوش اقبال ترین محصول در رده قیمتی خود، به تازگی با قیمت مناسبتری در بازار آزاد یافت می شود و می توان آن را با بهایی کمتر از عدد رسمی خریداری کرد.

البته که برخی از نمایشگاه داران همچنان این خودرو را با قیمتی بیش از ۲۰۵ میلیون تومان برای فروش می گذارند و با انجام برخی ترفندها مانند خاص نشان داد خودرو پیش روی مشتری، او را برای پرداخت چنین هزینه ای را راضی می کنند. در حال حاضر شرکت نگین خودرو شرایط فروش اقساطی را برای این خودرو پرمیوم قرار داده است و از طرفی به صورت تحویل فوری ۱۵ روزه تلیسمان را با قیمت قطعی ۲۰۱ میلیون تومان به مشتریان تحویل می دهد. برخی می گویند که آغاز فروش با شرایط تحویل فوری باعث شده تا قیمت این خودرو در بازار آزاد کاهش پیدا کند و عده ای که این خودرو را برای سرمایه گذاری گرفته بودند، برای رسیدن به نقدینگی حاضر شوند تا تلیسمان خود را با قیمتی کمتر از ۱۹۸ میلیون تومان در بازار آزاد به فروش برساند. چند هفته پیش قیمت بازار آزاد این خودرو با آپشن ویژن سیستم به ۲۱۲ میلیون تومان هم رسیده بود که در حال حاضر با بهای کمتر از ۲۰۲ میلیون تومان معامله می شود.

زمان ارسال پست: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ | ۵:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ،

2 Responses to “تلیسمان در بازار ارزانتر از شرکت”

  1. آریا گفت:

    توی بازار و باما هست، ولی آپشنش کمه
    اتوپارک نداره.

  2. امیرحسین گفت:

    ما که یه بررسی درست حسابی از این ماشین ندیدم! خواهشا اسب بخار یه بررسی ویدویی از ماشین تدارک ببینه دیگه. منتظریم.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.