فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

تغییراتی جزئی ولی زیبا

تغییراتی جزئی ولی زیبا
میتسوبیشی ASX یا اوتلندر اسپرت، جز آن دسته از کراس اوورهایی است که خریداران به خاطر کیفیت ساخت بالا به سمت آن می روند. ولی با گذشت چند سال، هر چقدر هم که کیفیت خوب باشد، ظاهر ASX برای خیلی از مردم قدیمی شده و برخی به خاطر همین ظاهر قدیمی از پسر ژاپنی صرف نظر می کند و به سراغ خودروهایی می روند که طراحی به روزی دارند. کره ای ها در این چند سال به وضوح نشان دادند که توانایی کسب بازار خودروهای کراس اوور را دارند و می توانند حتی رقبای ژاپنی را به کنار بزنند. این اتفاق تنها در ایران شایع نیست و در بازارهای مهم هم کره ای پیشتازی می کنند. برای همین شرکت میتسوبیشی ASX را در آخرین فیس لیفت با این اتاق معرفی کرد تا مدل ۲۰۱۶ این ماشین شکیل تر از گذشته ظاهر شود.
تغییراتی جزئی ولی زیبا
این فیس لیفت که بیشتر به جزئیات اشاره دارد باعث شده تا ظاهر این خودرو به مراتب بهتر از قبل باشد و برای خیلی ها شمایلی جدید را ترسیم کند. این خودرو با موتور ۲ لیتری به بازار ایران عرضه شده است که ۱۴۷ اسب بخار قدرت دارد و با گیربکس CVT و ترنفرکیس قدرت را بین چرخ های جلو یا ۴ چرخ توزیع می کند. البته در بازار برخی کشورها ASX هم مثل اوتلندر با موتور ۴/۲ لیتری عرضه می شود. تغییرات ظاهری این ماشین بیشتر در بخش جلو بوده و هم چون اوتلندر ۲۰۱۶ فیس لیفت شده است. اکثر این تغییرات بیشتر به جلو خودرو ختم می شود که با کروم کاری ظاهری جذاب به خود گرفته است. به احتمال زیاد این خودرو تا آخر سال ۹۴ وارد خیابان های ایران می شود و شرکت آرین موتور هم از آن به طور رسمی در ایران رونمایی می کند.
تغییراتی جزئی ولی زیبا
حسین دلاور- روزنامه دنیای خودرو

زمان ارسال پست: ۰۲ آذر ۱۳۹۴ | ۴:۲۶ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ، ، ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.