کارمانیا
مدیران خودرو

تست درایو عمومی محصولات DS

تست درایو عمومی محصولات DS
شرکت آرین موتور تابان به عنوان نماینده رسمی DS فرانسه در ایران در کنار تست درایوهای روزانه خانه دی اس، به تازگی طرح رانندگی مشتریان و علاقه مندان به این خودروها را در محوطه پیست برقرار کرده است.
به گزارش «اسب بخار»؛ پنج شنبه هفته گذشته تمام محصولات DS به محوطه کارتینگ آزادی آمده بودند و مشتریان می توانستند قبل خرید با این خودروها در مسیر پیست رانندگی کنند. به گفته مدیران آرین موتور قرار است که این برنامه به صورت ماهانه برگزار شود و علاقه مندان می توانند با ثبت نام در این طرح، با خودروهای DS3، DS5، DS 5LS و DS6 رانندگی کنند.
این هفته خودروهای DS3 و DS5 LS در پیست حضور داشتند و مشتریان می توانستند با این خودروها در مسیر تست رانندگی کنند. همچنین سایر خودروهای دی اس در محوطه پارکینگ بودند و در صورت تمایل علاقه مندان، امکان رانندگی با آن ها نیز فراهم بود.
آرین موتور تابان به تازگی نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش DS را در شیراز راه اندازی کرده و قرار است به زودی تمام شهرهای بزرگ کشور به شوروم های DS و مراکز خدمات پس از فروش آن مجهز شوند.


عکاس:علیرضا پاداش

زمان ارسال پست: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۴:۱۶ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.