فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

تداوم اعتراض واردکنندگان خودرو به وزارت صنعت

تداوم اعتراض واردکنندگان خودرو به وزارت صنعت
دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت: تا زمانیکه شرایط واردات به حالت اولیه برنگردد، جلسه و مذاکره ای با منصوبین وزیر پیشین صنعت نخواهیم داشت.
به گزارش میزان،مهدی دادفر با اشاره به اینکه با تصمیم وزارت صنعت مبنی بر بسته شدن سایت ثبت سفارش گری مارکت نابود شد، بیان کرد: اثرات مخرب این تصمیم اکنون به نمایندگی های رسمی هم رسیده و آنها نیز در شرایط خوبی به سر نمی برند.
وی ادامه داد: در طول این مدت انجمن واردکنندگان خودرو تا پیش از طرح شکایت بارها به صورت مکتوب و تلفنی از آقای خسروتاج درخواست جلسه کرده و ایشان از این موضوع سرباز زدند؛ اکنون اما در آستانه تعطیلات به واسطه یکی از مدیران وزارت صنعت درخواست دیدار با اعضای انجمن را داشتند که امکان آن به دلیل نبود اعضا فراهم نشده و تا زمانیکه شرایط به حالت عادی هم بازنگردد، ترجیح ما این است که جلسه ای نداشته باشیم.
دبیر انجمن واردکنندگان گفت: اين در حاليست كه شركتهاي غير نمايندگی تعطيل و بيش از هزار نفر نيروی انسانی بيكار شده اند و بخشی از سرمايه اين شركت‌ها از بين رفته است.
وی ادامه داد: شركت‌های نمايندگی نيز شروع به تعديل نيروی انسانی كرده و سرمايه های خود را از اين بخش از تجارت خارج می‌كنند، این در شرایطی است که بی تدبيری، بی تجربگی، عدم پايبدی به أصول اقتصادی، عدم همه جانبه نگری در امور حدودی دارد بايد بياموزيم هزينه تصميم غلط را بايد بدهيم.

زمان ارسال پست: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ | ۹:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.