کارمانیا
مدیران خودرو

تحرکات جدید جیلی در ایران

تحرکات جدید جیلی در ایران
به تازگی در برخی شهرها لوگو جیلی در کنار نماد شرکت جیلران موتور قرار گرفته و گویا این شرکت دوباره در حال احداث نمایندگی جدیدی برای واردات جیلی در ایران است.
با اینکه امروز جیلی به صورت مونتاژ داخل پا به بازار ایران گذاشته و شرکت خودروسازان بم را به عنوان شریک خود معرفی می کند، ولی گویا جیلران موتور می خواهد دوباره برخی محصولات جیلی را به بازار ایران عرضه کند. برخی خبرهای غیر رسمی می گویند که تیم جیلران موتور در حال مذاکره با کمپانی مادر است تا بتواند خط تولید نسخه های امگراند جیلی را در کشور راه اندازی کند. مسئله ای که در این میان مطرح است، جیلران موتور سال های گذشته هم می خواست تا مونتاژ جیلی را در ایران شروع کند و به خاطر عدم توافق، این کار در آن دوره انجام پذیر نشد. حال که خودروسازان بم فروش جیلی های مونتاژی در ایران شروع کرده و قرار است تا پایان سال ۹۶ تیراژ چند هزار دستگاهی را با GC6 داشته باشد، می گویند که جیلران موتور هم چنین برنامه ای را دارد و می خواهد برخی محصولات جیلی را در ایران تولید کند. البته که با توجه به شرایط فعلی، این شرکت می خواهد ابتدا محصولات جیلی را به صورت وارداتی به بازار ایران عرضه کند و بعد برنامه مونتاژ در ایران را پیاده کند. جیلران موتور می خواهد دوباره با جیلی امگراند۷ به بازار ایران برگردد و اینبار این سدان به نسبت محبوب چینی را با ظاهر فیس لیفت به بازار کشور ارائه کند. امگراند۷ فیس لیفت پیشرانه ای چون قبل را در بازار ایران دارد و با قیمتی بیش از ۸۰ میلیون تومان روانه بازار کشور می شود.
تحرکات جدید جیلی در ایران

هنوز کمپانی جیلی و جیلران موتور خبری را در خصوص از سرگیری همکاری مشترک با هم، منتشر نکرده و تنها راه اندازی نمایندگی های جدید جیلران موتور چنین احتمال هایی را رقم زده است.

زمان ارسال پست: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۵ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

4 Responses to “تحرکات جدید جیلی در ایران”

 1. محمدرضا گفت:

  خدا مرگم
  عقبش که s500 واویلا

 2. کیارش گفت:

  خدا کنه که جیلی توسط جیلیران موتور مونتاز شه اگه بشه خیلی خوب میشه

 3. کامبیز گفت:

  درود
  سانروف ؟؟

 4. رضا گفت:

  امیدوارم جیلی امگرند دوباره وارد کشور بشه چون ماشین بسیار مناسبیه و قیمت متعادلی دارد.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.