کارمانیا
مدیران خودرو

تجدیدنظر هوندا برای فعالیت در مکزیک

تجدیدنظر هوندا برای فعالیت در مکزیک
هوندا موتور اعلام کرد درصورتی‌که ایالات‌متحده تعرفه واردات از مکزیک را افزایش دهد، در فعالیت‌های خود در مکزیک تجدیدنظر می‌کند.
به گزارش رویترز، هوندا ازجمله خودروسازان جهانی است که برای فروش خودروهای تولید شده در آمریکا و ایجاد شغل در این کشور از سوی دونالد ترامپ،رئیس‌جمهوری آمریکا، تحت فشار قرار گرفته است. هوندا که سومین خودروساز بزرگ ژاپن محسوب می‌شود، اعلام کرد طرح ترامپ مبنی‌بر وضع تعرفه ۲۰ درصدی بر واردات از مکزیک موجب خواهد شد این شرکت درباره حضورش در این کشور تجدیدنظر کند. به گزارش دنیای اقتصضاد،هوندا در مکزیک دو کارخانه مونتاژ دارد و در سال ۲۰۱۶ حدود ۲۵۰ هزار دستگاه خودرو در این کشور تولید کرد. در سال ۲۰۱۶ هوندا ۶۴/ ۱ میلیون دستگاه خودرو در ایالات‌متحده به‌فروش رساند که تقریبا یک سوم این خودروها از کانادا، مکزیک، ژاپن و بریتانیا به آمریکا صادر شد. هوندا در آمریکا نیز کارخانه دارد و حدود ۷۰ درصد از خودروهایی که در آمریکا تولید می‌شود، در بازار این کشور به‌فروش می‌رسد.

زمان ارسال پست: ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ | ۶:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.