کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

بی وای دی دست پر به نمایشگاه خودرو تهران می آید

ی وای دی دست پر به نمایشگاه خودرو تهران می آید
شرکت خودروسازی کارمانیا به عنوان نماینده رسمی بی وای دی چین در ایران و همچنین تولید کننده خودروهای این برند در کشور، برنامه دارد تا در دومین دوره از نمایشگاه خودرو تهران، با محصولات جدید حضور پیدا کند.
هنوز مشخص نیست که کارمانیا چه خودروهایی را در تهران رونمایی می کند. ولی آنچه که مشخص است به صورت قطعی بی وای دی S6 و F3 به عنوان خودروهای تولید داخل این شرکت در نمایشگاه حضور دارند. این شرکت در سال گذشته اعلام کرده بود که در سال ۹۶ سبد محصولات خود را به چهار محصول ارتقا می دهد، برای همین احتمال داده می شود که در نمایشگاه خودرو تهران، دو محصول وارداتی از بی وای دی برای فروش آماده شوند. برخی احتمال می دهند که در روز اول نمایشگاه خودرو تهران، خودروسازی کارمانیا قدرتمندترین کراس اوورهای بی وای دی را در تهران رونمایی می کند. همچنین بر اساس شنیده ها، غرفه سازی کارمانیا با سبک جهانی بی وای دی هم سو بوده و قرار است که در غرفه این شرکت برخی دستاوردهای فنی این برند چینی سرشناس به نمایش گذاشته شود.

2 Responses to “بی وای دی دست پر به نمایشگاه خودرو تهران می آید”

  1. رضا گفت:

    به نظر من بی وای دی تا زمانی که نسخه اتومات F3 رو عرضه نکنه و فقط مدل دنده ای رو بفروشه در برابر بسترن B30 و ساندرو اتومات و یا حتی دنا پلاس توربو بازنده اس

  2. احسان گفت:

    جواب رضا
    اتفاقا به نظر من موتور خودرو باید قدرت اتومات شدن رو داشته باشه و موتور ۱.۵ لیتری با ۱۰۷ اسب برای ماشین سدان همون بهتر دستی بمونه چون اتوماتش تبدیل به یک خودروی تنبل و کند اعصاب خردکن میشه. مخصوصا با این گیربکس اتوماتهای چهار دنده که تو این رنج قیمتی میذارن

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.