کارمانیا
مدیران خودرو

بوگاتی، برگزیده‌ی زیباترین سالن در موتورشوی ژنو ۲۰۱۷

بوگاتی، برگزیده‌ی زیباترین سالن در موتورشوی ژنو 2017
درحالی‌که برگزیده‌های متعددی از خودروسازان حاضر در ژنو با رویکردهای فنی معرفی شدند؛ با اتمام این رویداد، سالن اختصاصی شرکت بوگاتی توسط برگزارکنندگان نمایشگاه، جایزه‌ی برترین طراحی را از آن خود کرده است.
محلی که برای بوگاتی در نمایشگاه خودروی ژنو امسال در نظر گرفته شده بود، در تالار شماره‌ی یک (Halle 1) کنار خودروسازان اسپرت و این‌بار در مجاورت برند پاگانی قرار داشت؛ اما طراحی و اجرای هنرمندانه‌ی این بخش حتی بدون در نظر گرفتن ابرخودروی شیرون، چشم‌نواز و آرام‌بخش بود.
به گزارش زومیت در ۱۴ سال گذشته، دپارتمان Club de publicité et de communication de Genève به معنی باشگاه تبلیغات و ارتباطات ژنو، علاوه بر فعالیت‌های گوناگونی که در بخش تعامل با مطبوعات، برگزاری کنفرانس‌های خبری و… انجام می‌دهد، زیباترین سالن شرکت‌کننده در نمایشگاه را نیز انتخاب می‌کند. امسال زیرمجموعه‌ی اصیل فولکس‌واگن که محصول میلیون دلاری خود را به ژنو آورده بود، این عنوان را از آن خود کرده است.
بوگاتی، برگزیده‌ی زیباترین سالن در موتورشوی ژنو 2017
غرفه‌ی بوگاتی، تماما بر یک محصول تاکید داشت که اتفاقا به زیبایی آن لطمه نزده بود. در این بخش فقط یک دستگاه شیرون به رنگ آبی کربنی قرار گرفت که اولین مدل آماده‌ی تحویل به مشتری خوش‌اقبال آن بود و پس از پایان نمایشگاه، این خودرو توسط صاحب آن به خانه برده شد.
جالب است بدانید که سال گذشته عنوان زیباترین بخش از نمایشگاه خودروی ژنو، به بنتلی رسیده بود. به نظر می‌رسد گروه خودروسازی فولکس‌واگن، برای حضور زیرمجموعه‌های خود در رویدادهای بین‌المللی برنامه‌ریزی کاملی دارد. سال ۲۰۱۵، این عنوان به مرسدس بنز رسید.
بوگاتی، برگزیده‌ی زیباترین سالن در موتورشوی ژنو 2017

زمان ارسال پست: ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۵ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،

One Response to “بوگاتی، برگزیده‌ی زیباترین سالن در موتورشوی ژنو ۲۰۱۷”

  1. پارسا گفت:

    غرفه ایران خودرو دیزل تو نمایشگاه خودرو شهر آفتاب از تمام غرفه های موتورشوی ژنو ۲۰۱۷ بهتر طراحی شده بود و آرامش بیشتری به آدم می داد.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.