گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
رامک خودرو
تبلیغات
بنز همیشه در حال تحول

بنز همیشه در حال تحول
شاید جذاب‌ترین خبرهای خودرویی در مورد آمدن نسل جدید محصولات کمپانی مرسدس‌بنز است. این شرکت همیشه مشتریان و هواداران خود را در شرایط قرار می‌دهد که برای آمدن نسل جدید روزشماری کنند. البته این لحظه‌شماری دلیل این نیست که خودروهای فعلی بنز در هر دوره زمانی خوش ندرخشیده باشند، بلکه داستان بر سر این است که جذابی جذاب‌تر می‌آید! به گزارش «دنیای خودرو» شاید خبرهای جذاب مرسدس‌بنز برای این روزهای دنیای خودرو، رندرها و طرح‌هایی از نسل جدید کلاس E باشد. با توجه به تصاویری که منتشر شده است همچنان اکثر محصولات این شرکت قصد رسیدن به شباهت جدی به کلاس S است.
بنز همیشه در حال تحول
اتاق این خودرو بسیار زیباتر و کشیده‌‌تر شده است و خطوط طراحی آن تجمل بیشتری را در باطن خود همراه می‌آورد. تصاویر داخلی این خودرو حاکی از آن است که داخل ترکیبی از اسپرت و لوکس بودن را دارد و داشبورد خودرو تا حد زیادی به بنز S کلاس فعلی شبیه است. احتمال می‌رود نسل جدید مرسدس‌بنز کلاس E برای سال ۲۰۱۷ آماده شود.
حسین دلاور – روزنامه دنیای خودرو

زمان ارسال پست: ۲۵ آذر ۱۳۹۴ | ۴:۳۳ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ، ، ، ، ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.