فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

بنز با مدل های جدید در سال ۱۳۹۵

بنز با مدل های جدید در سال 1395
با توجه به اینکه فعالیت ستاره ایران دوباره قوت گرفته است و نمایشگاه مرکزی این شرکت مجددا بازگشایی شده است، احتمال داده می شود به واسطه ستاره ایران، ورود برخی از مدل های دیگر مرسدس بنز به ایران آزاد شود. البته که شرکت نماینده، این روزها مشغول فروش مدل های ۲۰۱۴ بنز E200 است که گویا تازه امکان عرضه آن ها فراهم شده است.
بنز با مدل های جدید در سال 1395
به هر حال اگر به دفتر مرکزی ستاره ایران واقع در خیابان مطهری مراجعه کنید، تصویری از مرسدس بنز GLA می بینید که گویا یکی از برنامه های این شرکت است. هنوز مسئولین شرکت پاسخ های دقیقی در خصوص ورود محصولات جدید نداده اند. ولی برخی خبرها حاکی از آن است، در سال ۹۵ مدل های جدید مرسدس بنز را در ایران خواهیم دید. مطمئنا چه برای ستاره ایران و چه واردکننده شخصی، GLA در نسخه های ۱۸۰، ۲۰۰ و ۲۵۰ گزینه ای جذاب به حساب می آید و با توجه به مشخصات و ظاهر خوب، می تواند فروش قابل توجهی را در بازار ایران تجربه کند. GLA 180 با موتور ۱٫۶ لیتری توربو، ۱۲۲ اسب بخار را با گشتاور ۲۰۰ نیوتون متری در اختیار راننده قرار می دهد. مدل GLA 200 هم به موتور ۱٫۶ لیتری توربو مجهز بوده که ۱۵۵ اسب بخار را با گشتاور ۲۵۰ نیوتون متر زیر کاپوت خود دارد. نسخه GLA 250 با موتور دو لیتری توربو ۲۰۸ تا ۲۱۰ اسب بخاری با گشتاور ۳۵۰ نیوتون متر عرضه می شود. مدل های مختلف این خودروها با توجه به سفارش گذاری، به سیستم ۴MATIC مرسدس بنز مجهز می شوند که قابلیت رانندگی چهار چرخ را به خودرو اضافه می کند.
بنز با مدل های جدید در سال 1395
شایان ذکر است، GLA نسخه ای به نام ۴۵ AMG دارد که با موتور دو لیتری دو مقطعی توربو، ۳۶۰ اسب بخار و ۴۵۰ نیوتون متر گشتاور تولید می کند. این نسخه توان ثبت رکورد ۴٫۵ ثانیه را برای شتابگیری ۰ تا ۱۰۰ را دارد.
با توجه به پیش فرض ها، احتمال داده می شود که مدل GLA 250 و GLA200 در اولویت واردات باشند و فعلا خبری از نسخه ۳۶۰ اسب بخاری نباشد.
سینا کاشفی- گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ | ۳:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

One Response to “بنز با مدل های جدید در سال ۱۳۹۵”

  1. حسین گفت:

    مدل های خیلی گرونش رو نباید بیارن! حداقل ابتدا عرضه اش! در مرحله های بعدی مدل های لوکس تر و پر امکانات تر و قوی تر را بیارن!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.