گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
بنزهای کلاس E جدید رسماً به ایران می آیند

بنزهای کلاس E جدید رسماً به ایران می آیند
اواخر اسفند ماه سال گذشته بود که خبرهایی مبنی بر امضا قرارداد واردات خودروهای مرسدس بنز کلاس E جدید با ستاره ایران، در محافل خودرویی مطح شد.
با گذشت چند ماه خبر می رسد که گویا ستاره ایران اولین سفارش گذاری خودروهای E200 جدید را انجام داده و قرار است که بزودی ۱۷۰ دستگاه سری اول این خودروها به کشور برسد. گویا قرار است که در بعضی از بخش های خودرو، سفارشی سازی برای بازار ایران انجام شود. پیش از این تعداد محدودی از E اتاق W213 به گمرک ایران رسید و بعد از آمدن به نمایشگاه ها تا ۸۰۰ میلیون تومان هم قیمت گذاری شد. ولی تا به امروز نسخه شماره گذاری شده ای از این خودروها در کشور دیده نمی شود. بدیهی است که اگر ستاره ایران به دنبال موفقیت E200های جدید در بازار ایران است، با شرایط رقابتی را با ب ام و ۵۳۰i جدید حفظ نماید و قیمت نامتعارفی را برای فرزند جدید مرسدس بنز در بازار کشور انتخاب نکند. نسخه E200 اتاق W213 با پیشرانه دو لیتری توربو قدرت ۱۸۳ اسب بخار را با گشتاور ۳۰۰ نیوتون متر تولید می کند. همین مسئله باعث شده که شتاب صفر تا ۱۰۰ این نسخه ۷٫۷ ثانیه از طرف مرسدس بنز اعلام شود. گیربکس E200 های جدید از مدل ۹G Tronic است که فناوری بسیار بالایی دارد و قدرت را به چرخ های عقب منتقل می کند.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۱۹ تیر ۱۳۹۶ | ۹:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “بنزهای کلاس E جدید رسماً به ایران می آیند”

  1. حسین گفت:

    موتور ۲٫۵ لیتری توربو نداره که قدرتش بیشتر باشه؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.