کارمانیا
مدیران خودرو

بندرعباس؛ میزبانی مهم برای خودرویی ها

روز اول نمایشگاه خودرو تبریز چگونه گذشت؟
پاییز امسال شهر بندرعباس و استان هرمزگان برای سومین دوره میزبان نمایشگاه خودرویی است که می توان با اهمیت زیادی برگزار شود.
این شهر به عنوان یکی از مهمترین بنادر کشور به حساب می آید و از طرفی شاهرگ اصلی ورود خودرو به ایران است. لذا می توان بندرعباس را یکی از مهمترین و موثرترین شهرها در صنعت و بازار خودرو کشور دانست. طبق آمار واردات خودرو، در سال ۹۵ بیش از ۶۰ هزار دستگاه خودرو به کشور وارد شده و در سال ۹۶ به احتمال زیاد این عدد به فراتر از ۸۰ هزار دستگاه می رسد. از طرفی اکثر خودروهای وارد شده به کشور از طریق بنادر اصلی بندرعبارس به کشور می آیند و از این رو، این شهر تجاری اهمیت زیادی دارد.
حال با سابقه دو سال حضور شرکت های خودرویی در نمایشگاه محلی بندرعباس، در پاییز امسال قرار است که سومین دوره از نمایشگاه خودرو در این شهر برگزار شود. استقبال خوب مردم بندرعباس از خودروهای وارداتی و تازه رسیده در بازار کشور باعث شده تا دوره های گذشته این نمایشگاه برای شرکت های خودرویی پربار باشد و از طرفی حضور پررنگتر آن ها را در سومین دوره از برگزاری نمایشگاه خودرو بندر عباس را بطلبد. تقویت نمایشگاه های خودرویی محلی باعث می شود که اطمینان افراد ساکن در آن منطقه نسبت به برندهای حاضر در نمایشگاه افزایش پیدا کند و با خیالی آسوده تر نسبت به خرید خودرو در آن شهرها اقدام کنند. بندرعباس جز شهرهای تجاری در کشور به حساب می آید که اکثر برندهای خودرویی در آن نمایندگی های فعال دارند و به احتمال زیاد در این دوره از نمایشگاه می توان شاهد استقبال دوجانبه از جانب شرکت ها و مردم برای حضور در این گردهمایی بزرگ بود. شرکت پارس اکسون شایان به عنوان مجری برگزاری این نمایشگاه شناخته می شود.
گروه مستند اسب بخار به عنوان یکی از حامیان رسانه ای نمایشگاه خودرو بندر عباس معرفی شده است و در پاییز امسال به صورت رسمی در سومین دوره از نمایشگاه خودرو این شهر اقتصادی حضور دارد.

زمان ارسال پست: ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ | ۷:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ،

4 Responses to “بندرعباس؛ میزبانی مهم برای خودرویی ها”

 1. حمید گفت:

  ۲ دوره که برگزار شد واقعا ضعیف بود امیدوارم امسال خوب باشه

 2. رضا گفت:

  چه تاریخی برگزار میشه؟

 3. علیرضا گفت:

  سلام….از آقای تفضلی و دلاور عزیز و همکارانشون تشکر میکنم که اینقدر زحمت میکشن….منتظر دیدار شما در شهر زیبای بندرعباس در کنار خلیج همیشه فارس هستیم…. از طرف همه ی هرمزگانی ها و بندرعباسی ها……
  انشاالله بتونیم زیارتتون کنیم…….

 4. سینا گفت:

  تاریخ دقیقش رو اعلام بفرمایید ؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.