کارمانیا
مدیران خودرو

برگزاری دوره جدید آزمون ایساکو

برگزاری دوره جدید آزمون ایساکو
روز گذشته، طی نشست خبری برگزار شده در شرکت ایساکو، اعلام شد که دوره جدید از آزمون سراسری پرسنل نمایندگی های ایساکو برگزار می شود.

آزمون سراسری ایساکو که مهم‌ترین و بزرگ‌ترین امتحان مهارت‌سنجی در حوزه خدمات پس از فروش در سطح کشور بشمار می رود، امسال نیز با حضور بیش از ۸۵۰۰ شرکت‌کننده به صورت همزمان در دو نوبت صبح و عصر، در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه این هفته در ۲۰ حوزه امتحانی سراسر کشور برگزار خواهد شد.
این آزمون از سال ۱۳۸۷ در شرکت ایساکو برگزار می‌شود و طی آن دانش پرسنل نمایندگی‌ها در دو حوزه فنی و غیر فنی مورد پایش و بررسی قرار می‌گیرد. استادکاران فنی (مكانيك، برق‌كار، جلوبندي‌‌کار و گازسوزكار) در آزمون فنی و کارشناسان (مدير خدمات پس از فروش، کارشناس امور مشتریان، كارشناس پذيرش و مسئول انبار) در بخش غیرفنی این مسابقه فنی حضور پیدا می‌کنند. در آزمون امسال، در بخش فنی سعی شده که سوالات بر اساس جدیدترین موارد مطرح شده توسط مشتریان در یک سال اخیر و بر اساس فناوری‌های اخیر محصولات شرکت ایران‌خودرو باشد. در بخش غیر فنی نیز از آخرین جزوات به روز شده امتحان به عمل خواهد آمد. هدف از برگزاری این آزمون علاوه بر ایجاد انگیزه و رقابت در بین پرسنل، بررسی نیازمندی‌های آموزشی جدید در حوزه شبکه خدمات پس از فروش و ارتقای سطح مهارتی بر اساس نتایج آن است که در نهایت منجر به افزایش میزان رضایت مشتریان از بدو ورود به تعمیرگاه تا زمان ترخیص خودرو بشود.

زمان ارسال پست: ۰۹ آبان ۱۳۹۶ | ۲:۵۶ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.