کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

برنامه هیوندای برای تصاحب بازار فرانسه

برنامه هیوندای برای تصاحب بازار فرانسه
هیوندای قصد دارد تا به وسیله برنامه های جدید و حساب شده تولیدی بازار فرانسه را تصاحب کند. هیوندای از تکیه زیادش بر مدل توسان که یک شاسی بلند است و بر اساس آمار فروشش متوجه شد که دارای رقبای زیادی نیز هست، ترس زیادی دارد.
رئیس کل هیوندای موتور در کشور فرانسه، فرنچ کیوگ گفت: “امسال بهترین سال برای هیوندای بوده است.”
این کمپانی به آمار فروش امسال خود در فرانسه افتخار می کند. بر اساس آمار های رسمی جهانی امسال ۴٫۸ میلیون دستگاه خودرو از این کمپانی در کشور فرانسه به فروش رسیده است.
به گزارش میزان آمار فروش امسال این کمپانی افزایشی ۱۷ درصدی داشته است یعنی ۲۸۰۰۰ دستگاه فروش بیشتر نسبت به سال قبل که از هدف پیش بینی شده آن ها نیز کمی بیشتر بوده است.
توسان بزرگ ترین موفقیت این کمپانی
ورود توسان به بازار موجب پیشرفت ۵۰ درصدی فروش هیوندای در این کلاس از خودروهایش شد. همچنین در فرانسه ۴۶ درصد کل فروش این کمپانی مربوط به همین مدل است. توسعه شبکه تجاری هیوندای نیز در افزایش آمار فروش آن بی تاثیر نبود: ۱۷ نمایندگی فروش در سال ۲۰۱۶ افتتاح شدند که در مجموع ۸۰ درصد کل این کشور را پوشش می دهند اما هدف هیوندای رسیدن به یک پوشش ۹۰ درصدی است.
۲۰۱۷ سال امید بخش
برای کیوگ، سال ۲۰۱۶ نقطه عطفی بود برای شروع خوب سال جدید. از طریق همین شبکه فروش، شرکت توانست ۵۰ درصد آمار فروشش را در فرانسه افزایش دهد و رکوردی جدید در بازار برای خود ثبت کند. پیش بینی می شود که با ورود i30 جدید این آمار از طریق همین کانال استراتژیک پیشرفتی مجدد داشته باشد.
بر اساس گفته های مدیر هیوندای در فرانسه، مدل قدیمی i30 دارای عملکردی ضعیف بود اما مدل جدید این خودرو دارای عملکردی بسیار خوب است. ایشان پیش بینی می کنند که این مدل جدید موجب افزایش ۳۰ درصدی فروش آن شود.
فرمانروایی احتمالی هیوندای در سال ۲۰۱۸
از این نظر، ورود هیوندای Ioniqu، که به معنای واقعی کلمه “جذاب” است، می تواند نقطه عطفی در فروش هیوندای باشد. آقای کیوگ گفت: انتظار داریم که ۲۰ درصد از فروش کل کمپانی ما در سال ۲۰۱۸ توسط خودرو های الکتریکی باشد. اما قرار نیست که تعداد زیادی از این مدل تولید شود.
فرانسه یکی از معدود بازار های جهان است که در آن میزان فروش هیوندای برتری فاحشی نسبت به کیا که آمار فروشش نسبت به سال قبل ۴۰ درصد کاهش یافته است، دارد.

زمان ارسال پست: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۱:۲۲ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

One Response to “برنامه هیوندای برای تصاحب بازار فرانسه”

  1. سامان گفت:

    تا چند سال دیگه هیوندای جز بهترین خودروسازهای جهان میشه ولی چه فایده…..قیمتاشون هم داره بالا میره…مثلا سانتافه که ۲۲۰ م اینا شده..یعنی دیگه هیوندا و کیا هم نمیشه خرید و فقط می مونه ناشینای چینی یا رنو……

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.