کارمانیا
مدیران خودرو

برنامه داتسون با ایران خودرو چه شد؟

قرارداد ایران‌ خودرو با داتسون ژاپن امسال نهایی می‌شود‌
برخی احتمال می دهند که مذاکرات داتسون و ایران خودرو تا حدی به نتیجه رسیده است و شاید داستون GO به جای پژو ۴۰۵ تولید شود.

این خودرو که از پیشینه ژاپنی در بازار خودروهای اقتصادی استفاده می کند، قیمتی کمتر از ۶ هزار دلار را دارد و احتمالا با استانداردسازی لازم برای برخی بازارها، تا ۱۱ هزار دلار قیمت گذاری می شود. روز گذشته برخی رسانه ها به این نکته پرداختند که حضور مدل های مختلف داتسون GO قوی است و شاید در سال جاری ایران خودرو آن را به عنوان جایگزین اصلی پژوهای سدان قدیمی معرفی کند. اما تا به امروز مدیرعامل ایران خودرو صحبت دقیقی را در خصوص همکاری با داتسون ارائه نداده و وقتی حرف از همکاری با این برند می شود، هیچگاه پاسخ دقیقی از جانب ایران خودرو اعلام نمی شود. برند داتسون در صورتی که وارد بازار ایران شود، می تواند شانس بیشتری نسبت به لادا و ماهیندارا داشته باشد و جایگاه قوی تری را در بازار خودروهای کمتر از ۶۰ میلیون تومان به دست آورد.

زمان ارسال پست: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ | ۶:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.