فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

برخی واردکنندگان خودروهای هیبریدی سر دولت کلاه گذاشتند

برخی واردکنندگان خودروهای هیبریدی سر دولت کلاه گذاشتند

وزیر سابق صنعت با بیان اینکه برخی واردکنندگان خودروهای هیبریدی به جای واردات خودروی با ۸۰ درصد صرفه جویی، خودروی با ۲۰ درصد صرفه جویی وارد کشور کردند.

به گزارش اخبار خودرو،محمدرضا نعمت زاده در گفتگو با یکی از سایت های خودرویی با بیان اینکه در خصوص تعرفه واردات خودروهای هیبریدی نباید دولت این طور رفتار می کرد، گفت: در راستای توسعه فرهنگ استفاده از خودروهای هیبریدی و برقی در کشور، به پیشنهاد خود ما تعرفه این قبیل خودروها ۵ درصد در نظر گرفته شد.

وی با بیان اینکه متاسفانه در عمل عده ای سوءاستفاده کردند، گفت: برخی از افراد که در زمینه واردات خودرو فعالیت داشتند به جای واردات خودروهای هیبریدی با ۸۰ درصد صرفه جویی، خودروهای هیبریدی با ۲۰ درصد صرفه جویی وارد کشور کردند.

نعمت زاده در ادامه افزود: ادامه این روند به ضرر دولت بود و به نوعی کلاه سر دولت می رفت.

وی با تاکید بر اینکه دولت در خصوص وضع تعرفه جدید واردات خودروهای هیبریدی بایستی دقت بیشتری می کرد، گفت: بایستی در خصوص میزان خودروهای هیبریدی با صرفه جویی مختلف، تعرفه های متفاوتی و مرحله ای وضع می شد.

وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه استدلال دوستان در وزارت صنعت مبنی بر افزایش تعرفه واردات خودروهای هیبریدی، علمی نبوده است، تصریح کرد: تعرفه واردات خودروهای هیبریدی باید به روال قبل بازگردد.

زمان ارسال پست: ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

3 Responses to “برخی واردکنندگان خودروهای هیبریدی سر دولت کلاه گذاشتند”

  1. ممل گفت:

    ۸۰ درصد صرفه جویی ” نسبت به چی؟” و ۲۰ درصد صرفه جویی ” نسبت به چی”!؟؟؟

  2. ابول گفت:

    منظور بیسوادش خودروهای هیبریدی پلاگین و غیر پلاگین هستنمن نمیدونم ۸۰ درصد و‌۲۰ درصد از کجاش در اورد

  3. ابول گفت:

    منظور بیسوادش خودروهای هیبریدی پلاگین و غیر پلاگین هستنمن نمیدونم درصدهاش رو از کجاش اورد

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.