گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
رامک خودرو
ایرتویا
برابوس ۷۰۰ معرفی شد

برابوس 700 معرفی شد
با معرفی جدیدترین محصول برابوس، سبد این شرکت تیونینگ در نمایشگاه خودروی فرانکفورت پربارتر می‌شود.
تیونر برابوس، برای جدیدترین محصول خود سراغ مرسدس AMGاE63 رفته است. این شرکت با توسعه یک واحد کنترل کمکی که بطور جداگانه نصب شده و از طریق طرح جدید تزریق و اشتعال، باعث تقویت واحد کنترل برقی پیشرانه و فشار توربو می‌شود، توان خروجی E63 را ۸۸ اسب بخار افزایش داده است.
برابوس 700 معرفی شد
به گزارش زومیت حاصل کار تیم مهندسی برابوس روی پیشرانه‌ی هشت سیلندر V شکل توئین توربوی چهار لیتری، ۷۰۰ اسب بخار قدرت و ۹۰۰ نیوتن‌متر گشتاور (مدل استاندارد ۸۵۰ نیوتن‌متر گشتاور) است. با استفاده از سیستم تمام چرخ محرک ۴Matic و جعبه‌دنده‌ی ۹ سرعته خودکار، برابوس E63 در زمان ۳.۲ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد؛ مدل استیشن به دلیل وزن بیشتر، در زمان ۳.۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد.
تمام مدل‌های مختلف E63 به سیستم اگزوز تماماً ضد زنگ و فلاپ‌های کنترلی برقی مجهز خواهند بود. با استفاده از فلاپ‌های کنترلی، حالت Coming Home با صدای اگزوز مناسب مناطق مسکونی و شهری در دسترس قرار می‌گیرد.
برابوس 700 معرفی شد
برابوس برای بدنه، کیت آیرودینامیک بسیار سبک و مقاومِ فیبر کربن در نظر گرفته که آپشن پوشش رنگِ فوق شفاف یا مات نیز قابل سفارش است. E63 برابوس با تست در تونل باد، اسپویلر جلو، دریچه‌های هوای بزرگ‌تر در سپر عقب، دیفیوزر و اسپویلر عقب نیز دریافت کرده است. رینگ‌های سفارشی ۲۱ اینچی با انواع مختلف طرح، شاهکار برابوس را تکمیل کرده‌اند.
بر اساس ادعای برابوس، در فضای داخلی، بی‌نهایت رنگ برای سفارشی دادن در دسترس است.E63 تیونینگ شده توسط برابوس، با کد برابوس ۷۰۰ به فروش گذاشته می‌شود؛ البته این شرکت قادر است هر نسخه‌ای از مرسدس E63 را به سطح برابوس ۷۰۰ تقویت کند.

زمان ارسال پست: ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ | ۸:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.