گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
با وجود انکارهای مکرر مقامات فراری، فرای یک شاسی‌بلند می‌سازد

با وجود انکارهای مکرر مقامات فراری/ فرای یک شاسی‌بلند می‌سازد
سرجیو مارچیونه در سال‌های قبل بارها اعلام کرد که فراری هرگز قصد ساختن یک شاسی بلند ندارد، اما به نظر می‌رسد این برنامه کمی تغییر کرده و به زودی شاهد یک قدبلند از کارخانه مارانلو خواهیم بود.
به گزارش عصر ایران، به نظر می‌رسد با توجه به تغییر ذائقه خودروها و خودروسازی‌ها فراری ناچار به ساخت خودرویی اسپورت با قابلیت‌های بیشتر است تا بتواند گام‌هایی بیشتر از یک حرکت جاده‌ای بردارد.
با وجود انکارهای مکرر از سوی فراری کارمگزین ادعا کرده است که مارانلو هم‌اکنون و به شکلی فعال روی پروژه قدبلندی با کد تجاری F16X کار می‌کند. قرار است این خودرو همزمان با ساخت نسل بعدی هاچبک‌های GTC4 ساخته شود.
اگرچه فراری اصرار دارد که یک شاسی بلند نمی سازد، اما می‌توان خودروی جدید این شرکت را که احتمالا در سال ۲۰۲۱ در خیابان‌های جهان دیده می‌شوند، یک کوپه با قابلیت حرکت در ارتفاع نامید که شکل و شمایل آن ذهن را به سمت لامبورگینی اوروس یا استون مارتین DBX می‌اندازد. البته باید این خودرو را ۵ در تصور کنید.
با وجود انکارهای مکرر مقامات فراری/ فرای یک شاسی‌بلند می‌سازد
از طرفی شواهد نشان می دهد قدبلند فراری یک سازه آلومینیومی با قابلیت حرکت چهار چرخ است. این خودروسازی پس از معرفی خودروی FF در سال ۲۰۱۱ دانش حرکت با قابلیت چهار چرخ را مرتبا توسعه داده و برای مدل قد بلند خود نیز این حرکت را ادامه می‌دهد.
براساس شنیده‌ها این مدل از نسل بعدی GTC بلندتر بوده و از درهای “خودکشی” در آن استفاده می‌شود. این طراحی امکان دسترسی به صندلی‌های عقب را با حذف ستون B خودرو آسان‌تر می‌کند. در درهای معرروف به خودکشی لولای درهای عقب روی ستون C قرار داده و درهای پشتی به سمت محفظه بار کشیده می‌شوند. احتمالا این کراس‌اوور از یک موتور V12 نسب شده روی GTC4 بهره خواهد برد که به صورت هیبریدی ارائه می‌شود.

زمان ارسال پست: ۱۸ تیر ۱۳۹۶ | ۶:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.