فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

با سربلندی از تحریم ها عبور خواهیم کرد

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تصریح کرد: با تجربه ای که در تحریم های دوره قبل داشتیم یقینا با سربلندی از تحریم های فعلی عبور خواهیم کرد.

مصطفی خان کرمی در نشست با نمایندگان منتخب ایران خودرو در استان خراسان از ایجاد شرایط باثبات در تولید در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: با رسیدن تولید به شرایط ثابت و یکنواخت، تحویل خودرو به مشتریان نیز با سرعت بالاتری انجام خواهد شد

وی افزود: با افزایش تولید میزان تاخیر در تعهدات به مشتری به شدت کاهش خواهد یافت.

خان کرمی با عذرخواهی از مشتریان برای تاخیر در تحویل خودروها، شرایط حاکم در اقتصاد جامعه را حساس توصیف کرد و گفت: با تدابیری که اندیشیده شده میزان تاثیر تحریم را به حداقل خواهیم رساند.

وی از افزایش ظرفیت تولید محصولات هایما و اچ۳۰کراس در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این محصولات جذابیت بالایی برای مشتریان دارد و در صدد هستیم تا با افزایش ظرفیت خواست مشتریان را تامین و رضایت آنان را جلب کنیم.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان این که تعهدات محصول ۲۰۰۸ به صورت کامل انجام خواهد شد گفت: قطعات مورد نیاز برای تولید این خودرو تامین شده و به تعداد خودروی ثبت نامی تولید انجام خواهد شد.

خان کرمی تصریح کرد: با برگشت تولید به شرایط عادی برنامه های فروش جدیدی را برای محصولات ایران خودرو اعلام خواهیم کرد.

وی جبران تولید و تاخیر در تحویل خودروهای ثبت نامی را اولویت نخست ایران خودرو در شرایط فعلی دانست.

در ادامه نمایندگان منتخب ایران خودرو در استان خراسان به طرح دیدگاه ها و نظرات و همچنین دغدغه های خود در شرایط فعلی پرداختند و معاون بازاریابی و فروش نیز ضمن قدردانی از همراهی نمایندگان با ایران خودرو پاسخ های لازم به هر یک از نمایندگان را ارایه کرد.

در پایان نشست با اهدای لوح، از تلاش های نمایندگان ایران خودرو در استان خراسان تقدیر شد.

گفتنی است در این نشست مدیر بازاریابی و شبکه فروش ایران خودرو و مدیران منطقه ای ایران خودرو در خراسان نیز حضور داشتند.

زمان ارسال پست: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۹:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

4 Responses to “با سربلندی از تحریم ها عبور خواهیم کرد”

 1. مهرداد گفت:

  بله عبور خواهید کرد، با ۲ برابر کردن قیمت ها

 2. سامان گفت:

  فقط کلمه بازاریابی رو عشق است….

 3. اسد گفت:

  تحریم شروع نشده، سربلند شدین
  وای به حال اینکه تحریم ها اثر بذارن 😂😂

 4. مهرداد گفت:

  تمام حرفهای آقای خان کرمی دروغ محض . ۳ ماه باری دنا پلاس تکمیل وجه کردم ولی تا کنون فاکتور نشده که هیچ ,۹۶۴۴۰ جواب سر بالا مده و فقط آموزش دیدن مشتریان را سر کار بزارن. لعنت بع دروغگو ,

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.