کارمانیا
مدیران خودرو

باوجود ماشین پلیس نیسان GT-R، فرار از چنگال قانون دشوارتر می‌شود

باوجود ماشین پلیس نیسان GT-R، فرار از چنگال قانون دشوارتر می‌شود
نیسان در همکاری با اداره‌ی پلیس نیویورک اقدام به معرفی نمونه‌‌ای از خودروی پلیس نیسان GT-R کرده است.
دیدن چراغ‌های قرمز و آبی از آینه خودرو می‌تواند باعث وحشت ما شود؛ آیا با سرعت بالا رانندگی کرده‌ایم؟ آیا در حین تغییر مسیر راهنما نزده‌ایم؟ چه خطایی مرتکب شده‌ایم؟ اگر شما واقعاً یک شرور سریالی باشید، تعقیب شدن از سوی پلیس نباید شما را شگفت‌زده کند. اگر این موضوع واقعیت داشته باشد، اولین چیزی که به ذهن خطور می‌کند، گذاشتن پا روی پدال گاز و فرار از مهلکه است؛ اما اگر خودروی پلیس یک سوپر اسپرت باشد، شانس شما برای فرار صفر است.
به گزارش زومیت نیسان این بار در همکاری با اداره‌ی پلیس نیویورک، دست به معرفی یک ماشین پلیس GT-R زده است تا هنر خود را به همگان ثابت کند. هرچند این مدل کاملاً تزئینی است و قرار نیست باعث وحشت مجرمان سابقه‌دار شود.
نیسان تغییری در پیشرانه‌ی این مدل ایجاد نکرده است. به نظر می‌رسد ۵۶۵ اسب بخار قدرت برای یک ماشین پلیس ۶ سیلندر کافی باشد. با این حال بروزرسانی‌ها در گوشه و کنار خودرو نظیر جایگزینی فنرهای پیچشی و رینگ‌های ۲۲ اینچی با رینگ‌های فولادی به چشم می‌خورد.
باوجود ماشین پلیس نیسان GT-R، فرار از چنگال قانون دشوارتر می‌شود
بدنه‌ی خودرو نیز اصلاح شده است. استفاده از فیبر کربن در قسمت جلو و گلگیرهای عقب به این GT-R ابهت خاصی داده است. آینه‌های کناری و باله‌ی عقب نیز از جنس فیبر کربن هستند. سپر جلو نیز سفارشی ساخته شده است و گارد روی سپر به ترسناکی بیشتر خودرو کمک می‌کند.
این خودرو مجهز به یک چراغ هشداردهنده با نورهای آبی و قرمز روی سقف و نمونه‌های کوچکی از آن در قسمت‌های مختلف بدنه است. یک تابلوی اعلام‌ خطر به همراه یک بلندگوی ES100 و یک آژیر ۲۰۰۰B نیز روی سپر جلو نصب شده‌اند.
باوجود ماشین پلیس نیسان GT-R، فرار از چنگال قانون دشوارتر می‌شود
فرار از دست این خودرو امکان‌ناپذیر است، مگر اینکه سارق یک بوگاتی شیرون دزدیده باشد و بتواند با آن خود را از چنگال قانون نجات دهد. در غیر این صورت شانسی برای پیروزی در این نبرد نخواهد داشت.

زمان ارسال پست: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۷:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.