کارمانیا
مدیران خودرو

بالاخره تیبا دو ستاره شد


گروه خودروسازی سایپا، در تیر ماه سال ۹۶، تیبا صندوقدار را با دو ستاره کیفی در سایپا کاشان تولید کرده است.
این شرکت پیش از این تیبا را تنها با یک ستاره کیفی روانه بازار کرده است و به تازگی توانسته تا سطح کیفی آن را در رده خودروهای کمتر از ۲۵ میلیون تومان به دو ستاره کیفی برساند. جالب است بدانید که تیبا صندوقدار تنها با دو ستاره کیفی به عنوان با کیفیت ترین خودرو رده قیمتی کمتر از ۲۵ میلیون تومان بازار به حساب می آید. جالبتر این است که طبق گزارش تفکیکی ISQI، کیفیت مونتاژ و قطعات تیبا صندوقدار، تیبا هاچبک و ساینا بیشتر از ام وی ام ۱۱۰S است. تیبا هاچبک (تیبا۲) و ساینا، در رده قیمتی ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان تنها یک ستاره کیفی را دارند و جالب است که حدود ۴ میلیون تومان قیمت کمتر، نسبت به ام وی ام ۱۱۰S کیفیت بیشتری را در اختیار خریدار قرار می دهند.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “بالاخره تیبا دو ستاره شد”

  1. روژان گفت:

    من که داستان ستاره دادن رو درست متوجه نشدم و با منطق جور در نمیاد.. چطوری تیبا۲ و ساینا یه ستاره گرفتن تیبا دو ستاره؟؟؟ الان کدوم قسمت تیبا تغییر کرده که دو ستاره گرفته؟؟ این ها رو مردم عادی نمیدونن.. مستندات و گزارشات سازمان استاندارد پر از ابهام و سوالات بی جوابه و به همین دلیل قابل لمس نیس
    برای مردم

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.