کارمانیا
مدیران خودرو

بالاترين ميزان رضايتمندي برای مشتريان پورشه

سود 17هزار دلاری پورشه از فروش هر مدل
طبق جديد ترين ارزيابي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران ISQI معين موتور نماينده رسمي پورشه در ايران موفق شده است تا رتبه اول رضايتمندي مشتريان در حوزه خدمات بعد از فروش را كسب كند.
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران بعنوان نهاد رسمي بررسي كننده كيفيت خدمات در ايران هر فصل كيفيت خدمات ارائه شده توسط خودروسازان و همچنين وارد كنندگان خودروً را در دو حوزه ميزان رضايتمندي مشتريان از خدمات فروش و همچنين خدمات بعد از فروش ارزيابي مَي كند.
طبق آخرين گزارش منتشر شده توسط شركت بازرسي كيفيت و استادارد ايران ، در بخش خدمات بعد از فروش خودروً معين موتور در ميان تمامي وارد كنندگان و توليد كنندگان خودروً با كسب ٧٧٦ امتياز در رتبه نخست ميزان رضايتمندي مشتريان قرار گرفته است. در رتبه دوم ايرتويا با ٧٦٢ امتياز و در رتبه سوم أطلس خودروً با ٧٤٩ امتياز قرار گرفته است . اين در حالي است كه از نظر شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران امتياز أيده آلِ در بخش خدمات ٧٥٠ است و بدين ترتيب تنها معين موتور و ايرتويا موفق شده اند تا امتيازي بيش از نمره هدف گذاري شده كسب كنند . در رتبه چهارم و پنجم مَيزان رضايتمندي مشتريان از كيفيت خدمات بعد از فروش هم آسان موتور و ايران خودروً قرار گرفته اند.
لازم به ذكر است در رتبه بندي نهايي سال ١٣٩٥ نيز معين موتور با كسب ٧٨٩ امتياز بالاترين رتبه رضايتمندي مشتريان در سال گذشته را به خود اختصاص داد.

زمان ارسال پست: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

3 Responses to “بالاترين ميزان رضايتمندي برای مشتريان پورشه”

  1. نیما گفت:

    گارانتی دو ساله میدن واسه پورشه خیلی جالبه این شرکت

  2. حمید گفت:

    پس پرشیا خودرو کجاست ؟؟؟؟؟ تا همین چند وقت پیش اول بود !!!!

  3. مهرداد گفت:

    پس چطوریه ک میگن خدمات و قطعاتش سخت تو بازار هست و فلان.دمشون گرم فقط حیف ک شورومشون تو جاده مخصوص خاک میخوره ! و عاری از مدل های زیبای این خودرو

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.