فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

بازیگر مشهور در تصادف جاده‌ای مجروح شد

بازیگر مشهور در تصادف جاده‌ای مجروح شد
جرج کلونی بازیگر مشهور آمریکایی که در حال رفتن به صحنه فیلمبرداری در منطقه‌ای در ایتالیا بود، دچار سانحه تصادف شد.

به گزارش اسب بخار به نقل از مهر، رسانه‌های ایتالیایی می‌گویند جرج کلونی بازیگر معروف آمریکایی بعد از زخمی شدن در یک سانحه موتورسواری در شهر ساردینیا به بیمارستان منتقل شده است او برای ساخت درام تاریخی «کچ ۲۲» در ایتالیا به سر می‌برد.
بازیگر مشهور در تصادف جاده‌ای مجروح شد
البته به نظر می‌رسد این بازیگر آسیبی جدی ندیده باشد، چون مسئولان بیمارستان گفتند بعد از انتقال وی به بیمارستان و رسیدگی به آسیب‌های وارد آمده، از بیمارستان مرخص شده است.بیمارستان ژان پل دوم در منطقه اولبیا امروز اعلام کرد کلونی مرخص شده است. گزارشگران رسانه‌های محلی که برای پی بردن به جزییات ماجرا جلوی بیمارستان حاضر شده بودند، گفتند کلونی از یکی از ورودی‌های جانبی بیمارستان بیرون رفته است.روزنامه محلی لا نوئووا گفت: کلونی ۵۷ ساله در حال رفتن به صحنه فیلمبرداری سوار بر موتورسیلکت شخصی‌اش بوده که اتومبیلی به او زده است.خبرگزاری میدیاست به نقل از مجله محلی «چی» گفت: این سانحه نزدیک کوستا کارولینا واقع در محله اولبیا به وقوع پیوسته است.

زمان ارسال پست: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

2 Responses to “بازیگر مشهور در تصادف جاده‌ای مجروح شد”

  1. محمدرضا گفت:

    برای سوال شد که چرا سانحه فخیم زاده رو پوشش ندادین؟!؟

  2. کیان گفت:

    میمردم مهم نبود
    خیلی ایران ستیز هست، نسبت به ترامچ در قبال ایران حکم کاسه داغتر از اش و داره
    موفق جنگ و تحریم علیه ایرانه

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.