کارمانیا
مدیران خودرو

بازدید رئیس فیس‌بوک از خط تولید فورد F-150 در دیترویت

بازدید رئیس فیس‌بوک از خط تولید فورد F-150 در دیترویت
مارک زاکربرگ به عنوان مدیرکل شبکه اجتماعی فیس‌بوک، سفر خود را از میشگان آمریکا برای بازدید از چندین ایالت آمریکا آغاز کرده است. سفر او به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که او در دیترویت توقف کرده و به کارخانه مونتاژ فورد رفته است.
او از این فرصت استفاده کرده و از نزدیک با روند تولید فورد F-150 و افراد شاغل در کارخانه فورد آشنا شده است. شاید به نظر شما خطوط تولید و مونتاژ خودروها جای مناسبی برای بازدید نباشد؛ اما مارک زاکربرگ با علاقه فراوانی به زادگاه فورد F-150 رفت.
به گزارش چرخان او اتست‌های ایمنی F-150 را انجام داده و حتی چند قطعه از F-150 را مونتاژ کرد! اینها بخشی از کارهایی بود که زاکربرگ در خط تولید فورد F-150 انجام داد و شاید مهم‌ترین اقدام او در کارخانه فورد؛ امضاء و نسب برچسب بازرسی یکی از خودروهای فورد F-150 بود، که به احتمال زیاد تا هفته آینده در یکی از نمایندگی‌های فورد به فروش خواهد رسید.
بازدید رئیس فیس‌بوک از خط تولید فورد F-150 در دیترویت
زاکربرگ در فیس‌بوک درباره بازدید خود از خطوط مونتاژ گفته است: «کار در خطوط مونتاژ به لحاظ فیزیکی برای انسان بسیار سخت بوده و مردم اغلب این کار را خسته کننده می‌دانند. در آنجا به من گفتند که باید کفش بسیار مناسبی بپوشم زیرا کار در خط مونتاژ به مانند راه رفتن برروی تردمیل به مدت ۱۰ ساعت می‌باشد.
عمل زاکربرگ را می‌توان یک خلاقیت در فیس‌بوک دانست؛ زیرا مدیرعامل این شبکه اجتماعی بزرگ با این رفتار کاربران فیس‌بوک را به خروج از انزوا و برداشتن گام‌های بیشتری برای دیدن دنیای خارج تشویق می‌کند. سال ۲۰۱۷ سال چالش برانگیز زاکربرگ خواهد بود و او در این سال به ۵۰ ایالت آمریکا سفر خواهد کرد.
بازدید رئیس فیس‌بوک از خط تولید فورد F-150 در دیترویت

زمان ارسال پست: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۳:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.