فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

بازار سرد CLA و GLA های بنز

بازار سرد CLA و GLA
سال گذشته تعداد قابل توجهی از بنز CLA و GLA سری ۴۵A با کیت MEC به بازار ایران آمد.
این خودرو قیمتی بیش از ۵۸۰ میلیون تومان را داشتند و پیش بینی می شد که بتوانند فروش به نسبت خوبی را در میان مرفهان جامعه داشته باشند. در بدو ورود شاهد آن بودیم که در شهری چون تهران تعداد تقریبا مناسبی از این خودرو به فروش رسید و برخی احتمال می دادند که تقاضا برای این خودروها اوج بگیرد. حال که واردات این خودرو در ایران ممنوع شده است، بر خلاف تفکر عموم که فکر می کنند باید بهای آن افزایش پیدا کند، قیمت تمام شده این خودروها کاهش یافته و حتی نسخه های صفر کیلومتر و یا کم کارکرد آن با افت ۹۰ میلیون تومانی هم در بازار به فروش نمی روند.
شنیده ها حاکی از آن است که به علت عدم واردات رسمی این خودروها به کشور، ممنوعیت واردات آن ها اعلام شده است. از طرفی کمپانی مک دیزاین هم تمایل چندانی به عرضه این خودرو در بازار ایران ندارد. همچنین نمونه هایی از این خودروها که به بازار کشور آمده اند، نسخه MEC نیستند و قطعات آن ها بعد از خرید از مرسدس بنز، در امارات به صورت نه چندان اصولی نصب شده است. همچنین برخی از نمایشگاه داران تهران اعلام می کنند که تعداد محدودی از این خودروها با کارکرد بیش از ۱۵۰۰ کیلومتر به ایران وارد شده اند که خود نوعی تخلف آشکار است.

زمان ارسال پست: ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.