فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

بازار آزاد دنا پلاس تثبیت شد

چه نقدهایی به دناپلاس وارد است؟
دنا پلاس که قیمتی کمتر از ۴۹ میلیون تومان در ایران خودرو دارد، این روزها با بهای تثبیت شده ۵۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله می شود.

پیش از این قیمت این سدان ملی در بازار آزاد از ۴۹ میلیون تومان تا ۵۴ میلیون تومان اعلام شده بود. اما این روزها با تحویل پی در پی آن، قیمت بازار آزاد آن تثبیت شده و خریداران می توانند این خودرو را با بهای تمام شده ۵۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان خریداری کنند. این قیمت برای نسخه های آماده پلاک و تحویل فوری هستند که می توان طی یک روز خودرو را به صورت شماره گذاری شده تحویل گرفت. اما اگر بخواهید که خودرو را حدود دوهفته بعد از قولنامه از دلال و واسطه تحویل بگیرید، بهای تمام شده خودرو حدود ۸۰۰ تا یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان برایتان ارزانتر است. در حال حاضر نسخه های کارتکس و تکمیل وجه شده دنا پلاس قیمتی حدود ۵۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا ۵۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را دارند.
اگر هم بخواهید که دنا پلاس را با کارکرد کمتر از ۵ هزار کیلومتر خریداری کنید، قیمت هایی حدود ۵۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تا ۵۲ میلیون تومان به شما اعلام می شود که آنچنان مناسب و ارزنده نیست. لذا پیشنهاد می شود که در صورت مواجه با نسخه های کارکرده با افت قیمت ناچیز، همان نسخه های صفر کیلومتر را خریداری کنید.

زمان ارسال پست: ۰۹ آبان ۱۳۹۶ | ۷:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “بازار آزاد دنا پلاس تثبیت شد”

  1. سهیل گفت:

    مردم ایران مدیون اون دسته راهنمای پژویی هستن . خداوکیلی خیلی با وجدان کاری بالا هستش و حضور فعالی نزدیک به ۲۴ سال داره و با احتساب سختی کار الان دیگه بازنشستگیش رسیده و به نظرم باید مراسم تجلیل و چهره ماندگار و از این حرفا براش بگیریم . پژو و پرشیا و اردی و روا و سمندهای مختلف و باردو و سورن و حالا دنا . این ایران خودرویی ها ول کن معامله نیستن و سفت و سخت گرفتن دودستی . یه پلاس هم به دسته راهنما لدفا . واللا

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.