فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

باحضور دکتر شریعتمداری، صنعت و تجارت جان دیگری می گیرد

باحضور دکتر شریعتمداری ، صنعت و تجارت جان دیگری می گیرد
رئیس هیئت عامل ایدرو با بیان اینکه اقای دکترشریعمتداری گزینه مطلوبی برای وزارت صنعت است ،تصریح کرد :سابقه و تجربه ایشان در وزارت بازرگانی می تواند رشد و توسعه بیشترتجارت صادرات گرا و توسعه صنعت را به دنبال داشته باشد.
رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با بیان اینکه آقای دکترشریعمتداری گزینه مطلوبی برای وزارت صنعت و معدن و تجارت است تصریح کرد : با توجه به سابقه و تجربه ایشان در وزارت بازرگانی قطعا صنعت و تجارت جان دیگری می گیرد و می تواند رشد و توسعه بیشترتجارت صادرات گرا و توسعه صنعت را به دنبال داشته باشد ضمن اینکه حضور در سمت معاونت اجرایی ریاست جمهور و احاطه ایشان به امور اجرائی کشور در چهارسال گذشته می تواند هماهنگی و توان افزایی در امر توسعه کشور ایجاد کند.
به گزارش اخبار خودرو ،منصور معظمی باتاکید بر اینکه حضورآقای دکتر شریعتمداری ادامه جذب سرمایه گذاری و توسعه اشتغال را در صنعت در پی خواهد داشت ،افزود : وزیر پیشنهادی دکتر روحانی ریس جمهور برای وزارت صنعت و معدن و تجارت برنامه های خوبی ارائه کرده است که در راس انها بحث تولید و تجارت صادرات گراست و این نگاه بسیار خوبی است.

زمان ارسال پست: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.