کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

ایران در سال ٩٦ صادرکننده بنزین می‌شود

ایران در سال ٩٦ صادرکننده بنزین می‌شود
رئیس جمهوری گفت: ایران در سال ٩٦ صادر کننده بنزین می‌شود که این به معنای اقتصاد مقاومتی، خودکفایی و خوداتکایی است.
به گزارش شانا، دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری،در همایش ملی اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی، گفت: هم اکنون در بخش گازوییل از وارد کننده به صادرکننده تبدیل شده‌ایم و در بنزین نیز امسال صادرکننده خواهیم شد که این امر به معنای اقتصاد مقاومتی، خودکفایی و خوداتکایی است.
وی با تاکید بر این که همواره مسئولان، کارگزاران و وزرا را بر توسعه و آبادانی روستاها، فرا می‌خواند، افزود: این فراخوان نه به خاطر این که یک روستایی‌زاده هستم، بلکه به دلیل آن‎که تولید و حرکت اقتصادی و پیشگیری از مهاجرت‌های بی رویه از روستاها آغاز می‌شود، بنابراین روستا می‌تواند پایه و ستون اقتصاد سربلند یک کشور باشد.
روحانی اقدام‌های دولت در زمینه گازرسانی به روستاها را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: تا سال ٩٢، در مجموع به ١٤ هزار روستا، گازرسانی شده بود و در طول این دولت، به حدود ٩ هزار روستای دیگر گازرسانی انجام شده است، رسانه‌ها نیز باید واقعیت‌ها و خدمات این دولت را برای مردم توضیح دهند، گرچه هر روستا و روستایی، یک رسانه برای دولت مظلوم یازدهم است.

زمان ارسال پست: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۴:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.