کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

ایران خودرو موتور دنا پلاس توربو را ارتقا داده است؟

ایران خودرو موتور دنا پلاس توربو را ارتقا داده است؟
این روزها در فضای مجازی سوالی برای مردم ایجاد شده که آیا ایران خودرو پیشرانه دنا پلاس توربو را نسبت به سورن توربو ارتقا داده است؟

زیرا خبرهای رسمی می گویند که پیشرانه سورن توربو در بخش هایی با مشکلاتی روبه رو بوده و گاهی اوقات بعد از ۱۰ هزار کیلومتر کارکرد، مشکلات هزینه بری را برای مالک داشته است. این مشکلات بارها گزارش شده و برخی احتمال می دهند که ایران خودرو همان موتور سورن توربو را بر روی دنا پلاس توربو گذاشته است. هنوز ایران خودرو به صورت رسمی اعلام نکرده که پیشرانه دنا پلاس توربو با سورن توربو چه فرقی دارد و از طرفی آیا مشکل پیشرانه سورن توربو حل شده است یا نه؟ برخی منابع خبری می گویند که پیشرانه دنا پلاس توربو تا حدی ارتقا پیدا کرده است و از این پس مشکلات گذشته در سورن توربو و دنا پلاس توربو دیده نمی شود. همچنین به تازگی ترمزهای دنا پلاس توربو تقویت شده تا بتواند در زمان شتاب لحظه ای از پس وزن خودرو بر بیاید. برای اثبات این حرف باید تا اواسط زمستان امسال منتظر بود و دید که آیا در عمل دنا پلاس توربو تغییر مشهودی کرده است و یا با همان مشخصات فنی سورن توربو به دست مشتری می رسد.

زمان ارسال پست: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ | ۱:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

3 Responses to “ایران خودرو موتور دنا پلاس توربو را ارتقا داده است؟”

  1. ساسان گفت:

    ایرانخودرو فقط یه چیز رو ارتقا میده اونم قیمته

  2. مصطفی گفت:

    نیازی نیست تا زمستان امسال منتظر باشیم تا ببینیم چی میشه . یه کم به گذشته و حال این دو تا غول !! خودروسازی ایران که بنگریم ، میتونیم همین الان نتیجه گیری کنیم که چه تغیراتی رو برای پیشرانه خودروی ملی دنا ، اعمال خواهند کرد !!!!

  3. علی جراح گفت:

    ضمن تشکر و خسته نباشی بنده فقط یه درخواست دارم! اونم اینکه اسب بخار عزیز وقتی دنا پلاس توربو اومد مثل دنا مورد بررسی حرفه ای تر قرار بگیره! از کالبد شکافی و کیفیت گیربکس و توربو تا غیره! اما به غیر از این درخواست، واقعا طراحی بیرونی مزخرفی داره! معلوم نیست قراره با ماشین اسپورت طرف باشیم یا مثلا لوکس! اگه اسپورته کاش عقب رو هم خشن طراحی میکردند و از طرفی کاش آپشن ۴ چرخ متحرک هم میذاشتن! (البته اگه این ها معنی آپشن رو می فهمیدند!) و حالا اگه قراره این خودرو لوکس باشه کاش طراحی جلو رو هم نرم میکردند!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.