کارمانیا
مدیران خودرو

اکلیپس ؛ رقیب جدید کراس های کوچک

اکلیپس؛ رقیب جدید کراس های کوچک

شرکت آرین موتور پویا به عنوان نماینده رسمی میتسوبیشی ژاپن در ایران قصد دارد تا اکلیپس را در نمایشگاه خودرو تهران آذر ماه رونمایی کند.
این خودرو به عنوان جدیدترین محصول کمپانی میتسوبیشی ژاپن شناخته می شود که از نظر طراحی به کراس اوورهای کوچک شهری شباهت دارد و می توان آن را رقیب اصلی نیسان جوک، تویوتا سی اچ آر و هوندا اچ آر وی معرفی کند. امکاناتی که قرار است میتسوبیشی بر روی این خودرو نصب کند، می تواند تا سطح زیادی نظر مشتریان این خودروها را به سمت اکلیپس بکشاند. امکاناتی نظیر مانیتور، کروزکنترل نطبیقی، سامانه پیشگیری از تصادف، رادار خطی، رادار نقطه کور، تودوزی چرمی، دنده پشت فرمان، استارت دکمه ای، ۷ کیسه هوا، سامانه کنترل پایداری و تقسیم نیرو هوشمند در اکلیپس وجود دارد. با توجه به سبک بدنه، حجم موتور و قابلیت های حرکتی، اکلیپس می تواند به عنوان یک رقیب سرسخت برای نیسان جوک اسپرت و تویوتا C-HR شناخته شود. به احتمال زیاد این خودرو در بازه قیمتی ما بین ASX و اوتلندر قرار می گیرد.

زمان ارسال پست: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ | ۸:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.