کارمانیا
مدیران خودرو

ايران خودرو نشان درخشان سبز رنو را دريافت كرد

ايران خودرو نشان درخشان سبز رنو را دريافت كرد

شرکت ایران خودرو ، درآخرين ارزشيابي شركت رنو، موسوم به «آديت پاركينگ ۰۰۶۱۱(ASP)» موفق به كسب نتيجه درخشان سبز در حوزه همسان سازي در بين سايت هاي توليدي محصولات رنو در منطقه خاورميانه، هند و آفريقا شد.

گروه صنعتي ايران خودرو توانست درارزشيابي محصولات گروه تندر در سال ۹۶ چند نشان سبز را از سوي شركت رنو فرانسه دريافت كند.
به گزارش ايكوپرس، گروه صنعتي ايران خودرو در سال ۹۶ موفق شد علاوه بر نشان سبز آديت جامع ۰۰۶۱۱ رنو وتمديد مجوز نيابت ارزيابي رنو، كسب چهار دوره نشان سبز كيفيت رنو را در يك سال اخير در آديت هاي پاركينگ ASP را نيز دريافت كند.

اين گروه صنعتي ، درآخرين ارزشيابي شركت رنو، موسوم به «آديت پاركينگ ۰۰۶۱۱(ASP)» موفق به كسب نتيجه درخشان سبز در حوزه همسان سازي در بين سايت هاي توليدي محصولات رنو در منطقه خاورميانه، هند و آفريقا شد.

علاوه بر آن، ايران خودرو توانست يك دوره امتياز حداكثري هم پوشاني در آديت SAVES در آديت PHC در سال ۹۶ را براي محصولات رنو كسب كند.

گفتني است، نتايج به دست آمده در خطوط توليد محصولات تندر در ايران خودرو، بيانگر اجراي برنامه هاي بهبود براي ارتقاي كيفيت محصولات و توليد براساس استانداردهاي روز است كه منجر به كسب نتايج مطلوب در سال ۹۶ شده است.

زمان ارسال پست: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ | ۴:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

2 Responses to “ايران خودرو نشان درخشان سبز رنو را دريافت كرد”

  1. محمدرضا گفت:

    خخخخخخخخخخخخخخخخ

  2. پیام گفت:

    اگه ممکنه آریو و هاوال ام۴ رو هم تست و بررسی کنید لطفا

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.