کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

اول کویید یا داستر؟

رندرهای تازه از رنو داستر وانت، سه‌در و GT
این روزها که خبرهایی مبنی به عدم حضور رنو در بن رو شنیده می شود، سوالی ایجاد شده که بالاخره رنو برنامه مونتاژ کدام محصول جدید خود را در ایران دارد؟

برخی می گویند که طبق برنامه پیش نویس، داستر و سیمبل به خط تولید ایران می آید و احتمالا از اواخر سال ۹۷ می توان این خودروها را در جاده های کشور دید. برخی هم اعتقاد دارند که اولین گام رنو برای محصولات جدید خود در ایران، کویید است که خودرویی اقتصادی و با قیمتی کمتر از ۴۰ میلیون تومان خواهد بود. این خودرو قرار است که با نسخه سفارش برزیل خود به ایران بیاید که سه ستاره ایمنی را دریافت کرده تا حدی از خودروهای موجود در بازار کمتر از ۴۰ میلیون تومان ایران ایمنتر است. همچنین از نظر ابعاد و اندازه، کویید را می توان با خودرویی چون تیبا۲ و کوییک سایپا مقایسه کرد. ولی بسیاری کارشناسان معقتد هستند که ابتدا باید آغاز همکاری رسمی رنو با ایدرو کلیک بخورد و بعد در مورد محصول اول صحبت کرد. در حال حاضر به نظر می رسد که مذاکرات برای حضور رنو در ایران ادامه دارد و این نشان تجاری فرانسوی، از حضور در بن رو منصرف شده است. شنیده ها حاکی از آن است که رنو به دنبال خط تولید جایگزین برای بن رو بوده و گاهی به شهرک های صنعتی قزوین و… سر زده است.
اولین نمونه های رنو کویید به ایران آمد+تصاویر

زمان ارسال پست: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ | ۶:۲۷ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “اول کویید یا داستر؟”

  1. ميثم گفت:

    رنو از توليد توي بن رو انصراف داده يا سايپا از تحويل كارخونه بن رو به عنوان بدهي به ايدرو انصراف داده كدومش ؟
    دومي به نظر محتمل تر مياد تا اولي

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.