فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

اولین حضور مستقیم خارجی ها در نمایشگاه های خودرو ایرانی

طی مراسم ویژه ای از پوستر نمایشگاه بین المللی خودرو تهران رونمایی خواهد شد
در دومین دوره از نمایشگاه خودرو تهران، بزودی شاهد خواهیم بود که برخی برندها به صورت مستقیم وارد نمایشگاه های خودرو ایران می شوند و نماینده داخلی آن ها، آنچنان در حضورشان دخیل نیست.
خبرهای رسیده حاکی از آن است که شرکت برگزار کننده نمایشگاه خودرو تهران توانسته تا برخی چینی ها را به صورت مستقیم وارد این نمایشگاه کند. حال قرار است که در این دوره از نمایشگاه بین المللی خودرو تهران، برخی برندهای چینی به صورت مستقیم اقدام به احداث غرفه کنند. هایما، بایک و چانگان به عنوان سه برند چینی شناخته می شوند که برای اولین بار از طرف چین در ایران اقدام به معرفی مستقیم محصولات خود می کنند. حضور این سه برند چینی به صورت مستقیم نشان می دهد که شاید برنامه آن ها برای بازار ایران جدی تر از سایر شرکت ها و برندهای چینی است. این سه خودروساز قصد دارند تا در فضایی مستقل غرفه آرایی را به سبک جهانی در نمایشگاه خودرو تهران انجام دهند و استانداردهای روز معرفی خودرو را در تهران به نمایش بگذارند. همچنین احتمال دارد که برای شعاف بیشتر، هایما و بایک محصولات جدید خود را در غرفه هایشان قرار دهند و معرفی بهتری را نسبت به نمایندگان بازار ایران خود داشته باشند. از طرفی برخی شنیده ها حاکی از آن است که برخی آسیایی ها و اروپایی ها هم این بار با سبک جدید حضور در نمایشگاه خودرو تهران دیده می شوند. رعایت اصول جدید غرفه سازی یکی از جذابیت های این دوره از نمایشگاه خودرو تهران به حساب می آید که در آن، شرکت های حاضر غرفه هایی مشابه به نمایشگاه های بین المللی مطرح جهانی را در ایران برپا می کنند. بدون شک دومین دوره از نمایشگاه خودرو تهران می تواند سطح جدیدی از برگزاری نمایشگاه را به بازدیدکنندگان نشان دهد و سطح توقع مردم را در سال های بعد بالا ببرد.

زمان ارسال پست: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.