گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
رامک خودرو
تبلیغات
انعقاد قرارداد رنو براساس منافع مشترک

انعقاد قرارداد رنو براساس منافع مشترک
رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) با رد یکطرفه بودن قراردادهای پیشین به نفع شرکت خودروسازی رنو گفت: قرارداد با رنو دوطرفه بوده و تامین‌کننده منافع هر دو شرکت است.

به گزارش دنیای اقتصاد،منصور معظمی افزود: قرارداد با رنو طبق روال موجود در حال انجام است و اکنون رنو آماده انتقال منابع مالی به تهران است. به گفته این مقام مسوول، در این قرارداد، ضمن ارتقای داخلی‌سازی، توسعه صادرات خودرو نیز پیش‌بینی شده است و نزدیک‌ترین مدل‌ها به خودروهای روز جهان وارد کشور می‌شوند.معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت یادآور شد: با این قراردادها، مردم سوار خودروهایی خواهند شد که از کیفیت و قیمت‌های مطلوبی برخوردارند.رئیس هیات عامل ایدرو با اشاره به اینکه با قرارداد رنو، شمار قطعه‌سازان ایرانی در بازارهای جهانی از ۱۵ قطعه‌ساز به ۶۰قطعه‌ساز افزایش می‌یابد، افزود: ۳۰ درصد صادرات محصولات با تعهد شرکت رنو انجام می‌شود و تولید داخلی گیربکس موتور در این قرارداد گنجانده شده است.

زمان ارسال پست: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

One Response to “انعقاد قرارداد رنو براساس منافع مشترک”

  1. ناشناس گفت:

    قرارداد بسود خودروهای چند نسل قبل داچیا است. با جملات و شعور مردم بازی نکنید

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.