کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

انتشار اولین تصاویر رسمی از دوج چلنجر دمون

انتشار اولین تصاویر رسمی از دوج چلنجر دمون
چند هفته پیش دوج اقدام به انتشار فیلمی از نسخه جدید دوج چلنچر با نام SRT دمون کرد. اما گویا بالاخره قرار است این خودروی عضلانی آمریکایی در کنار جیپ گراند چروکی ۷۰۷ اسب بخاری در نمایشگاه نیویورک رونمایی شود.
اما امروز اولین تصاویر رسمی از دمون منتشر شد تا زوایای پنهان قدرتمندترین چلنجر جهان آشکار شود. البته هنوز جزییات بیشتری وجود دارد که در آینده منتشر خواهد شد اما از تصاویر مشخص است دمون دارای گلگیرهای بزرگتر و یک ورودی هوای پهن در روی درب موتور می‌باشد.
انتشار اولین تصاویر رسمی از دوج چلنجر دمون
به گزارش اخبار خودرو دمون به موتور ۶٫۲ لیتری V8 هلکت مجهز می‌باشد که قدرت آن را به ۷۵۷ اسب بخار افزایش داده و این قدرت از طریق گیربکس اتوماتیک به چرخ ها منتقل می‌شود. در واقع این یکی از قدرتمندترین اتومبیل های مسابقات درگ است که در ضمن مجوز حرکت در جاده های معمولی را نیز دارد.
انتشار اولین تصاویر رسمی از دوج چلنجر دمون
با تدابیر مختلف ۲۰۰ پوند از وزن خودرو کاهش پیدا کرده است تا از این نظر همانند چلنجر هلکت باشد. خبر خوش برای سرنشینان جلو اینکه صندلی عقب بصورت پیشفرض وجود نداشته و سفارشی است.
در دمون گیربکس، موتور، سیستم های کنترل و اغلب سیستم هایی که در عملکرد خودرو نقش دارند مورد تنظیم مجدد قرار گرفته اند. برای اولین در یک اتومبیل تولید انبوه قابلیت سوییچ کردن روی بنزین اکتان بالای مسابقه ای نیز به دمون اضافه شده است.
انتشار اولین تصاویر رسمی از دوج چلنجر دمون
فعلا این تمام اطلاعاتی است که درباره این خودروی اسپرت منتشر شده و بی شک در نیویورک جزییات بیشتری در انتظار ماست.

زمان ارسال پست: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۵:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.