فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

ام وی ام ۱۱۰، جایزه برنده خوش شانس مراسم قرعه‌کشی مدیران خودرو

ام وی ام ۱۱۰، جایزه برنده خوش شانس مراسم قرعه‌کشی مدیران خودرو
شرکت مدیران خودرو صبح دیروز در نمایندگی ۳۶۶ شرق تهران طی مراسمی برنده خوش شانس خودرو ام وی ام ۱۱۰ را مشخص کرد.

در این مراسم خریداران محصولات این شرکت از شانس برنده شدن در قرعه کشی یک دستگاه ام وی ام ۱۱۰ بهره مند شدند که نهایتا سمیه عزتی برنده این خودرو شد.
علاوه بر این جایزه، ۳ جایزه سفر به برزیل هم برای اشخاصی که در ماه مبارک رمضان از نمایندگی های مدیران خودرو بازدید کردند، در نظر گرفته شده بود.
این ۳ نفر از میان ۲۰ نفر باقی مانده از مشتریانی که در بازدید از نمایندگی های مدیران خودرو فرم مخصوص را تکمیل کرده بودند، به قید قرعه انتخاب شدند.

در ادامه مراسم اکبری جانشین معاونت کل فروش مدیران خودرو با بیان اهمیت توجه به نیاز مشتری پیش از خرید و بعد از تحویل محصول گفت:
امیدواریم تا با افزایش کیفیت فرایندهای داخلی در شرکت مدیران خودرو سطح رضایتمندی مشتریان نیز افزایش یابد.
شرکت مدیران خودرو طی سالهای اخیر با توجه به بحث مشتری مداری وکسب رضایتمندی مشتری در حوزه های مختلف اعم از فرایندهای فروش، تحویل و همچنین گسترش خدمات پس از فروش توفیق قابل توجهی را در این زمینه کسب کرده است. شرکت مدیران خودرو از سال ۱۳۸۱ با راه اندازی خطوط تولید خودروهای سواری در منطقه تجاری ارگ بم کرمان، توانست تا امروز با گسترش این کارخانه، بیش از ۳۰۰۰ شغل مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کند.

زمان ارسال پست: ۱۱ تیر ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۲ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.