کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

قرارداد ایران خودرو دیزل و هیوندای منعقد شد

قرارداد ایران خودرو دیزل و هیوندای منعقد شد
مديرعامل شركت ايران خودرو ديزل از انعقاد قرارداد همكاری با شركت هيونداي و آغاز مجدد همكاری با اين شركت خبر داد.
به گزارش ایکوپرس به نقل از روابط عمومی شركت ايران خودرو ديزل، قرارداد آغاز مجدد همكاري ميان دو شركت در جريان ديدار عليرضا ساجی مديرعامل شركت ايران خودرو ديزل با ادوارد لی قائم‌مقام ارشد مديرعامل در بخش خودروهای تجاری شركت هيوندای، به امضا رسيد.
عليرضا ساجی مديرعامل شركت ايران خودرو ديزل با اعلام اين خبر خاطرنشان كرد: بر اساس اين قرارداد شركت ايران خودرو ديزل به عنوان اولين و قديميی ترين همكار شركت هيوندای در بخش خودروهاي تجاری، توليد چندين محصول جديد با فناوری روز شركت هيوندای را آغاز و آنها را به بازار ايران عرضه خواهد كرد.
عليرضا ساجی تاكيد كرد: چشم‌انداز روشني از توسعه همكاريی ها ميان دو شركت در دور جديد همكاری هاي فيمابين وجود دارد و مدیران شرکت هیوندای در مذاكرات فيمابين از آمادگی كامل خود در اين زمينه خبر دادند.
وی ادامه داد: شرکت ایران خودرو دیزل همچون گذشته، توسعه و همکاری با خودروسازان معتبر جهانی را برای افزايش تنوع سبد محصولات در دستور كار خود قرار داده و آغاز مجدد همكاری با شركت هيوندای از جمله اقدامات انجام گرفته در اين خصوص است.
مدیر عامل ایران خودرو دیزل افزود: قرار داد همکاری با شرکت هیوندای در خصوص تولید انواع اتوبوس درون شهری و برون شهری و همچنین مینی بوس و کامیونت است.

زمان ارسال پست: ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ | ۱:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.