کارمانیا
مدیران خودرو

امسال بزرگترین خودروساز جهان می‌شویم

 امسال بزرگترین خودروساز جهان می‌شویم
مدیرعامل گروه خودروسازی رنو-نیسان در اظهارنظری جالب توجه اعلام کرد که این گروه تا پایان سال جاری میلادی به بزرگترین خودروساز جهان تبدیل خواهد شد.
به گزارش عصرخودرو، کارلوس گون مدیرعامل گروه رنو-نیسان گفت: از ماه ژانویه تاکنون ما از حیث میزان فروش جزء سه خودروساز برتر جهان بوده ایم و انتظار داریم که در ماههای آینده به رتبه یک برسیم که البته این موضوع جزء هدفگذاری های ما نبوده است.
گروه رنو-نیسان ظاهرا با خرید سهام غالب میتسوبیشی افزایش قابل توجهی در میزان فروش داشته است. این سه شرکت سال گذشته ۹ میلیون و ۹۶۰ هزار دستگاه خودرو فروخته اند که تقریبا هم سطح فروش جنرال موتورز بوده اما با آمار فروش فولکس واگن چند صد هزار دستگاه فاصله دارد.
یکی از تحلیلگران حوزه خودرو به اتومیتیو نیوز می‌گوید، انتظار میرود رنو-نیسان نسبت به تویوتا و فولکس واگن، رشد فروش بیشتری داشته باشد اما این شرکت باید فاصله قابل توجه حدودا ۳۰۰ هزار دستگاه را در نیمه دوم سال پر کند.
گفته می‌شود رشد قابل انتظار رنو-نیسان به دلیل حضور قوی در سگمنت محبوب SUV است. برآورد می‌شود روند رشد این گروه ادامه داشته باشد.

زمان ارسال پست: ۰۱ تیر ۱۳۹۶ | ۶:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.