کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

اصلاح نرخ بیمه شخص ثالث

اصلاح نرخ بیمه شخص ثالث
رئیس کل بیمه مرکزی با تاکید بر لزوم طراحی محصولات جدید در صنعت بیمه گفت: بیمه ها باید نقش اساسی خود را در خدمات رسانی ایفا کنند.
عبدالناصر همتی گفت: انتظار می رود بیمه ایران در حوزه بیمه های درمان و شخص ثالث که به علت رقابت های ناسالم و نرخ های غیرفنی آثار مالی منفی بر جای گذاشته، پیشتاز اصلاح نرخ، شرایط و تعمیق آرامش بازار در این رشته ها به ویژه شخص ثالث شود. رئیس کل بیمه مرکزی تاکید کرد: باید همه تلاش کنیم، صنعت بیمه با توان بیشتری در خدمت مردم باشد. وی با اشاره به توان و پتانسیل بالای صنعت بیمه گفت: بیمه ایران موتور محرکه و نماد صنعت بیمه کشور است. همتی به شرایط خاص صنعت بیمه در شرایط کنونی اشاره کرد و افزود: همه باید با برنامه ریزی، تلاش و کار جدی کمک کنیم تا صنعت بیمه با توان بیشتری در خدمت مردم بزرگ ایران باشد. رئیس کل بیمه مرکزی تاکید کرد: همه ارکان صنعت بیمه باید با همدلی، رعایت مقررات و انضباط کمک کنند تا این کشتی سلامت به سرمنزل مقصود برسد. وی خاطر نشان کرد: بیمه ایران باید همانند گذشته، نقش اساسی خود را ایفا کرده و با طراحی محصولات جدید به افزایش کیفیت بیمه کمک کند و به عنوان بزرگترین شرکت بیمه با عدم ورود به رقابت های ناسالم، اجرای مقررات و نظم در بازار را تشویق کند.
منبع ایران جیب

زمان ارسال پست: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۰:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

One Response to “اصلاح نرخ بیمه شخص ثالث”

  1. کیارش گفت:

    توی خارج از ایران یه ماشین گرون قیمت با ایمنی بالا مثل ولوو V40 که برای عابرپیاده هم ایربگ داره حق بیمه ی خیلی کمی داره چون احتمال ایجاد خسارتش خیلی پایینه ولی توی ایران هر چی ماشین قدیمی تر و ارزونتر میشه حق بیمه اش کمتر میشه مثلا یه پراید با لاستیک ۰ درصد و بدون ترمز که هر لحظه ممکنه تصادف کنه کمترین حق بیمه رو داره و البته پر ریسکترین برای شرکت بیمه هست. من نمیدونم اینا تحصیلات دارن ندارن چجوری قیمت گذاری میکنن.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.