کارمانیا
مدیران خودرو

استقبال لامبورگینی از سوپراسپورت برقی

استقبال لامبورگینی از سوپراسپورت برقی
مدیرعامل لامبورگینی اعلام کرد این شرکت از اضافه کردن خودروی تمام برقی به خط تولید خود استقبال می‌کند.
به گزارش آتوموتیو نیوز، این خودروساز لوکس ایتالیایی با تولید شاسی‌بلند اوروس، از مسیر سنتی تولید خودروهای اسپورت پرقدرت و شاسی‌پایین تغییر جهت داده است.
از این خودروی شاسی‌بلند تا پایان سال جاری میلادی رونمایی می‌شود و فروش آن در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد. استفانو دومنیکالی، مدیرعامل لامبورگینی، در حاشیه نمایشگاه خودروی ژنو گفت: «برقی‌سازی حوزه‌ای است که به شدت مورد توجه ما قرار دارد، اما فکر نمی‌کنم این اتفاق در آینده نزدیک روی دهد.» او افزود لامبورگینی تمام برقی پیش از سال ۲۰۲۵ عرضه نخواهد شد.
به گزارش دنیای اقتصاد، این خودروساز که به همراه بنتلی و بوگاتی از برندهای لوکس فولکس‌واگن محسوب می‌شود، قصد دارد نسخه برقی-هیبریدی شاسی‌بلند اوروس را تا سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه کند. مدیرعامل لامبورگینی پیش‌بینی کرد به‌دلیل تقاضای خوب برای خودروهای سوپر لوکس در بازارهای آمریکا، چین و اروپا، ۲۰۱۷ برای این خودروساز سال رکوردسازی خواهد بود.

زمان ارسال پست: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۰:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.