کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

استقبال بی نظير از غرفه DsAutomobiles

مدل DS3 در نمایشگاه خودروی تهران رونمایی شد
شرايط فروش استثنايي “دي اس” ويژه نمايشگاه خودرو تهران
برند پرميوم دي اس در نمايشگاه تهران حضور قدرتمندی دارد. آرين موتور تابان نماينده رسمي اين برند لوكس فرانسوی در نمايشگاه خودرو تهران شركت كرده است . غرفه “دي اس” در سالن يك در مجاورت غرفه ميتسوبيشي قرار دارد . غرفه برند پرميموم “دی اس” مطابق با استاندارد هاي بصری و بين المللی اين برند طراحی و ساخته شده است . در طَي چهار روز برگزاري نمايشكاه خودرو تهران استقبال بي نظيري از محصولات اين برند پرميوم فرانسوي بعمل آمده است . در طَي اين مدت همواره غرفه “دی اس” جز شلوغ ترين و پر از ازدحام ترين غرفه ها در نمايشگاه بوده است . آرين موتور خودروهاي دي اس را با شرايط فروش ويژه اي در نمايشگاه تهران به فروش مَي رساند در اين شرايط فروش ويژه كليه مدل هاي برند پرميوم “دی اس” با يك درصد تخفيف به علاقه مندان عرضه مَي شود . اين تخفيف يك درصد قيمت كل شامل خريد نقد و همچنين اقساطی مَي شود . همچنين خودروهاي دي اس با اقساط بدون بهره به مشتريان عرضه مَي شود . مشتريان مَي توانند از وأم تا سقف ٩٠ ميليون تومان با بازپرداخت دوساله و بدون بهره براي خريد خودروهاي دي اس استفاده نمايند. نمايشگاه خودرو تهران تا ساعت ٢٠ روز شنبه سي ام بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
علاقه مندان جهت كسب اخبار لحظه به لحظه و رويداد هاي اين برند لوكس مَي توانند به كانال تلگرام آن به آدرس Dsiranofficial يا صفحه اينستاگرام به آدرس Dsiran مراجعه نمايند.

زمان ارسال پست: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۸:۳۷ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.