کارمانیا
مدیران خودرو

استقبال از اولین سدان کارمانیا چگونه بوده است؟

استقبال از اولین سدان کارمانیا چگونه بوده است؟
به گفته مدیران ارشد شرکت خودروسازی کارمانیا، در اولین روزهای ثبت نام بی وای دی F3 دنده ای استقبال بسیار زیادی از این خودرو شده و تا حد زیادی از پیش بینی ها فراتر رفته است. با آغاز هفدهمین دوره از نمایشگاه خودرو مشهد، ثبت نام این خودرو با قیمت ۴۹ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان در سراسر کشور آغاز شد و طی سه روز ظرفیت فروش اولیه آن به پایان رسیده است. این خودرو قرار است که از دی ماه در جاده های کشور تردد خود را آغاز کند.
این خودرو اگر بتواند در زمان مناسب به دست مشتریان برسد، بدیهی است که می تواند در میان سدان های چینی موفق باشد و شرایط رقابت را حفظ کند. با توجه به سابقه F3 در منطقه خاورمیانه، می توان این خودرو را در بحث کیفیت مطمئنتر نسبت به برخی خودروهای دیگر معرفی کرد. شرکت کارمانیا قرار است که از مهر امسال این خودرو را وارد خط تولید کند و باید ببینیم که آیا می تواند در بحث کیفیت پیشتازی F3 را به بازار ایران نشان دهد؟
تا به امروز کارمانیا به عنوان شریک تجاری BYD چین در ایران، S6 را مونتاژ می کند و در بحث کیفیت توانسته نظر مشتریان را به سمت خود بکشاند.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۲:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

4 Responses to “استقبال از اولین سدان کارمانیا چگونه بوده است؟”

 1. معراج گفت:

  با این قیمت قطعا فروش خوبی رو تجربه میکنه البته به شرطی که کارمانیا به موقع تحویل بده و پوشش خدماتش مناسب باشه

 2. محمد گفت:

  الان یه عده میان کامنت میذارن که آقا شما چقد تبلیغ این برندو میکنین ..میزان فروش این ماشین تو کشورهای دیگه چطوره؟

 3. ذاکری گفت:

  من با نمایندگی های تهران تماس گرفتم متاسفانه هیچ کدوم نمونه ای برای بازدید و تست ندارن چون همکارم میخواد ثبت نام کنه به نظرم برای شرکتشون زشته مردم بخوان ندیده ماشین بخرن و اونها بگن ماشینمون مشهد تو نمایشگاهه

 4. رضا گفت:

  واقعا مسخره است .شرکت یه دونه ماشین اورده کرده پیراهن عثمان.هروز میبرتش از این نمایشگاه به اون نمایشگاه.بعد زنگ میزینم میخ وایم ببینیم هی میگن ماشین تو نمایشگاه است.خوب داداش من وقتی الان۴ تا نمونه نداری مردم ببینن چه جوری می خوای مردم بیان بخرن بعد تو پشتیبانیش هم بمونی.واقعا که.هی الکی تبلیغ مینکنن………..

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.