کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

استارت کمپین خرید خودرو آمریکایی در آمریکا

استارت کمپین «خرید خودرو آمریکایی» در آمریکا
اتحادیه کارگران خودرو آمریکا در راستای تلاش‌های دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، برای بازسازی بخش تولیدی این کشور کمپین تبلیغاتی به راه انداخته است که خریداران را تشویق می‌کند خودروهای آمریکایی خریداری کنند.
به گزارش خبرگزاری بوستون، دنیس ویلیامز، رئیس اتحادیه کارگران خودروی آمریکا، به خبرنگاران گفت: این اتحادیه قصد دارد از تحرکات به وجود آمده در ایالات متحده برای برگرداندن مشاغل تولیدی از کشورهای ارزان‌قیمت مانند مکزیک، بهره‌برداری کند. به گزارش دنیای اقتصاد، او می‌گوید:«اگر خودرویی در آمریکا ساخته نشده است، آن را نخرید.» او از مصرف‌کنندگان خواست خرید خودروهای تولید شده توسط اتحادیه کارگری را در اولویت قرار دهند، سپس از کارخانه‌های غیر عضو در اتحادیه خودرو خریداری کنند. درحقیقت او از مردم خواست به‌جای فورد فیوژن ساخت مکزیک، تویوتا کمری ساخت آمریکا خریداری کنند. این در شرایطی است که موفقیت خودروهای ساخت خارج نشان می‌دهد مصرف‌کنندگان بیشتر بر قیمت و کیفیت تمرکز می‌کنند نه اینکه خودرو در آمریکا ساخته شده است یا کشوری دیگر.
منبع : اقتصاد آنلاین

زمان ارسال پست: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۳:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.