کارمانیا
مدیران خودرو

اسب بخار در نمایشگاه تبریز۹۶

ویدیو: ویژه برنامه نمایشگاه خودرو مشهد ۹۶
گروه مستند اسب بخار طبق برنامه کاری خود، در روزهای ابتدایی برگزاری نمایشگاه خودرو تبریز حضور دارد.
این نمایشگاه قرار است که از سه شنبه، ۱۴ شهریور، تا جمعه برگزار شود. طبق رسوم هر ساله پیش بینی می شود که شرکت هایی چون آرین موتور، مدیران خودرو، رامک خودرو، کرمان موتور، خودروسازان بم و… حضور دارند. تفاوت این دوره از نمایشگاه خودرو تبریز با سال های گذشته، همزمان شدن برگزاری این نمایشگاه با تعطیلی تابستانه برخی خودروسازان است. همین مسئله باعث شده تا شرکت هایی چون گروه بهمن در این نمایشگاه حضور نداشته باشند. شنیده ها حاکی از آن است که سایپا تنها در بخش خودروهای دیزل حاضر می شود و گویا ایران خودرو هم برنامه ای برای حضور در نمایشگاه تبریز را ندارد.
تیم خبری و تصویربرداری گروه مستند اسب بخار از روز سه شنبه تا چهارشنبه شب برای تهیه برخی گزارش ها و ویدئوها در شهر تبریز و نمایشگاه خودرو حضور دارند و قرار است که اتفاقات این نمایشگاه به صورت لحظه ای از طریق همین سایت مخابره شود.

زمان ارسال پست: ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۸:۱۱ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ،

3 Responses to “اسب بخار در نمایشگاه تبریز۹۶”

  1. محمد گفت:

    حتما میام با آقا مهدی و آقا حسین سلفی میندازم (*_*) سوالی هم دارم اونم میپرسم

  2. مهرزاد گفت:

    لطفا یه مصاحبه هم با مسئولان ام جی پارس تو تبریز ترتیب بدید تا تکلیف ام جی ۳۶۰ و این شرکت منفعل برای خیلی ها از جمله بنده مشخص بشه… با سپاس

  3. مهرزاد گفت:

    لطفا یه مصاحبه هم با مسئولان ام جی پارس تو تبریز ترتیب بدید تا تکلیف ام جی ۳۶۰ و این شرکت منفعل برای خیلی ها از جمله بنده مشخص بشه… با سپاس

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.