فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

احتمال حضور مگان جدید در نمایشگاه

احتمال حضور مگان جدید در نمایشگاه

در دومین دوره از نمایشگاه خودرو تهران نیز حضور رنو قطعی است و به احتمال زیاد دوباره با غرفه ای بزرگ و با استاندارد جهانی رنو فرانسه در تهران رو به رو هستیم.
ولی مسئله اینجاست که هنوز رنو برنامه ای را برای محصول جدید در بازار کشور اعلام نکرده و معلوم نیست که کدام خودرو را به عنوان یک محصول وارداتی تازه به نمایشگاه خودرو تهران می آورد.
اما برخی احتمال می دهند که این برند فرانسوی، رنو مگان را در نسخه های سدان و هاچبک به بازار ایران معرفی کند. این خودرو به عنوان یکی از پرفروش ترین خودروهای رده متوسط بازار شناخته می شود که احتمالا با قیمتی کمتر از ۱۵۰ میلیون تومان به مشتریان ایرانی عرضه خواهد شد.

احتمال حضور مگان جدید در نمایشگاه

تامین مگان های مورد نیاز بازار ایران بر عهده کارخانه رنو ترکیه است. در حال حاضر مگان در بازار ترکیه به عنوان یکی پرفروشترین خودروهای آن کشور شناخته می شود. با توجه به سبک طراحی ظاهری و همچنین امکانات موجودی در ایران، احتمال موفقیت این سدان و هاچبک فرانسوی در بازار ایران زیاد است.

زمان ارسال پست: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.