کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

احتمال حضور فولکس واگن در ایران

احتمال حضور فولکس واگن در ایران
در حالیکه بازار ایران برای خیلی از خودروسازان خارجی جذاب شده است،رئیس یکی از شعبات شرکت فولکس واگن در اسپانیا هم رویای فروش خودرو به ایران را در سر می‌پروراند.
دولت اسپانیا از شعبه تولید فولکس واگن در اسپانیا دعوت کرده است تا فرصت‌هایی را برای ورود به بازار ایران پیدا کند اما لازمه این کار سرمایه‌گذاری و نیز همراهی با شعبات مرکزی است.
فولکس واگن ساخت کشور آلمان است اما یکی از شعبات این شرکت با سرمایه‌گذاری اسپانیا در این کشور فعالیت می‌کند.
به گزارش اخبار خودرو : دمو رئیس این شرکت در ژنو اعلام کرد: ایران بازاری نیست که بتوانیم به تنهایی به آن وارد شویم ما مجبوریم آنچه برادران و خواهران ما (شعبات دیگر) انجام می‌دهند، انجام دهیم. ما شرایط را تحلیل می‌کنیم اما هنوز طرح قابل قبولی روی میز نداریم.
براساس این گزارش، خودروسازان فرانسوی شامل پژو سیتروئن و رنو بعد از تحریم‌های بین‌المللی سرمایه‌گذاری خود را در ایران افزایش دادند.
معاون وزیر صنعت ایران در کنفرانسی در تهران گفت: خودروسازان غربی و ژاپنی که پیش از این نمی‌توانستند به دلیل تحریم‌ها در ایران سرمایه‌گذاری کنند اکنون فرصت مناسبی برای آنها بوجود آمده است. فولکس واگن هم احتمالا قرارداد تولید را با شرکت‌های ایرانی نهایی خواهد کرد.
فولکس‌ واگن گفته است برند اصلی این خودرو همواره به دنبال بازارهای جدید در جهان است و تنها به دنبال بازار ایران نیست اما بازار ایران را از نزدیک رصد می‌کند و گفت‌وگوهایی را در سطوح مختلف با مقامات این کشور انجام می‌دهد.
دمو رئیس شرکت فولکس واگن اسپانیا گفت: جهانی شدن مساله کلیدی برای ما در سال‌های آینده است که به طور سنتی در بازار مدیترانه فعالیت داشتیم اما مدل‌های جدیدی را برای افزایش سود خود ارائه خواهیم داد.
همچنین این شرکت ساخت خودروهای جدید را در الجزیره تا آخر امسال با سرمایه‌گذاری مشترک خودروسازان محلی آن کشور انجام خواهد داد.
دمو در ادامه گفت: ما کاملا از ظرفیت‌های بازار مدیترانه خسته نشده‌ایم اما به دنبال توسعه بازار خود در آمریکای جنوبی و مرکزی هم هستیم.

زمان ارسال پست: ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۱:۲۵ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.