کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

اتومبیل‌های با کیفیت ایرانی همراه با نوروز می‌آیند

اتومبیل‌های با کیفیت ایرانی همراه با نوروز می‌آیند
مدیر عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از نهایی شدن شش قرارداد خودرویی تا پایان سال جاری خبر داد و اظهار کرد که مردم در سال ۱۳۹۶ به صورت ملموس شاهد ورود اتومبیل‌هایی با کیفیت بیشتر خواهند بود.
منصور معظمی – معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت – در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری صنعت و معدن استان سمنان با اشاره به این‌که وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال ۱۳۹۵ محدودیت‌هایی را برای واردات کالا در نظر گرفت، بیان کرد: شش قرارداد خودرویی تا پایان سال نهایی می‌شود که این خودروها از نظر شرایط کیفی وضعیت مطلوب‌تری دارند و نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد این است که تمامی قراردادها به صورت مشارکتی است.
به گزارش ایسنا، وی همچنین درباره‌ آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی و کشاورزی خاطر نشان کرد: تاکنون حدود ۱۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد رونق بیشتر به واحدهای صنعتی و کشاورزی داده شده که حدود ۱۶ هزار مورد از این واحدها شامل واحدهای صنعتی بوده مشکل داشتند.
مدیر عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران همچنین با بیان این‌که تاکنون ۱۰۰ قرارداد در وزارت صنعت، معدن و تجارت بین شرکت‌های ایرانی و همتایان خارجی منعقد شده است، یادآور شد: بخشی از این قراردادها تاکنون اجرایی شده است.
معظمی در ادامه با اشاره به شرایط ویژه گرمسار که فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری هرچه بیشتر در این منطقه است، گفت: بازار ایران به روی شرکت‌هایی که حاضر به مشارکت هستند باز است و گرمسار می‌تواند به عنوان یکی از محورهای سرمایه‌گذاری در کشور باشد. علاوه بر این حاضر هستیم با سرمایه‌گذارانی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در منطقه هستند از یک تا ۵۱ درصد به صورت مشارکتی همکاری کنیم.

زمان ارسال پست: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۵:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

2 Responses to “اتومبیل‌های با کیفیت ایرانی همراه با نوروز می‌آیند”

  1. محمدرضا گفت:

    احتمالا منظورش پراید با دستگیره درب های جدیده !

  2. پرهام گفت:

    دوباره آبنبات چوبی گرفتن دستشون تا بچه رو گول بزنن .میخوان شب عیدی فروششون تضمین شده باشه .مثلا برگزاری همین نمایشگاه خودرو نزدیک عید که کم هم نبود ماشینایی که معلوم نبود کی عرضه بشن !!!!!!! نمیدونم کی میخوان بفهمن که قشر کم درآمد هم احتیاج به مدل های جدید و مناسب داره ولی متاسفانه با شوی مدل های جدید و گرون قیمت به فروش مدل های بسیار بسیار قدیمیشون ادامه میدن .

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.